Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Arēna Rīga

DaGamba publicē jaunu videoklipu un izziņo vērienīgāko koncertu Arēnā Rīga

Grupa DaGamba laiž klajā jaunu videoklipu skaņdarbam Nutcracker Rock no jaunās koncertprogrammas DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY un izziņo vērienīgu šovu, kas notiks nākamā gada 12. aprīlī Arēnā Rīga. Biļetes Biļešu Serviss tīklā pieejamas jau no šodienas un tirdzniecības centrā Spice, kur līdz 2. septembrim tās būs nopērkamas par īpašu cenu.

MESA izziņo lielkoncertu Arēnā Rīga

Mūziķis Gatis Irbe ar projektu MESA izziņo vērienīgu koncertu šā gada 20. decembrī Arēnā Rīga, piedaloties Liepājas simfoniskajam orķestrim un vairākiem viesmāksliniekiem.

Rīgā uzstāsies komponists un pianists Ludoviko Einaudi

Mūsdienu klasiskās mūzikas komponists un pianists Ludoviko Einaudi 2018. gadā dosies Eiropas koncertturnejā, un viena no pieturvietām būs arī Arēnas Rīga amfiteātris, kurā mūziķis uzstāsies 9. aprīlī. Biļetes pārdošanā pieejamas no 30. novembra un pirmo biļešu cena 49 EUR.

Uzsākta pirmo valsts simtgades pasākumu biļešu iepriekšpārdošana

Visās Biļešu paradīzes kasēs un tās mājaslapā ir pieejamas biļetes uz 2018. gada novembrī _Arēna Rīga _paredzētajiem valsts simtgades svētku pasākumiem – populārās mūzikas dižkoncertu Latvijas gadsimts un rokoperas Lāčplēsis iestudējumu ar simfonisko orķestri.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide