Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Arēna Rīga

Arēnā Rīga uzstāsies LP jeb Laura Pergolici

Nākamā gada 19. februārī ar jaunu koncertprogrammu Arēnā Rīga viesosies šarmantā Laura Pergolici (Laura Pergolicci_ jeb vienkārši LP, informēja koncerta rīkotāji.

Arēna Rīga apgrozījums pērn samazinājies 2,6 reizes

Multifunkcionālā halle Arēna Rīga pērn strādāja ar 2,009 miljona eiro apgrozījumu, kas ir 2,6 reizes mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī ar 1,15 miljonu eiro zaudējumiem pretēji peļņai gadu iepriekš, liecina Firmas.lv informācija.

Nākamajā pavasarī Arēnā Rīga uzstāsies grupa Hurts

Ar koncertu Arēnā Rīga nākamajā pavasarī, 25. martā, Latvijā atkal viesosies britu duets Hurts. Turneja, kas aptver 17 valstis un tik dažādas pilsētas kā Londona un Vladivostoka, pakārtota grupas jaunākajam, nu jau piektajam, albumam Faith, informēja koncerta rīkotāji.

Grupas The Neighbourhood koncerts Arēnā Rīga tiek pārcelts uz 8. decembri

Saistībā ar Eiropas turnejas datumu maiņu ASV indi-rock grupas The Neighbourhood koncerts Arēnā Rīga tiek pārcelts no 10. februāra uz 8. decembri. Visas nopirktās biļetes ir derīgas koncerta jaunajā datumā, informēja Danute Vareikaite Bravo Events pārstāve Danute Vareikaite.

Februārī Arēnā Rīga koncertēs repmetāla grupa Limp Bizkit

Nākamgad 28. februārī Arēnā Rīga uzstāsies savulaik populārā amerikāņu repmetāla un reproka grupa Limp Bizkit, kas savā mūzikā apvieno roka, metāla un agresīva hiphopa elementus, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

Lāčplēša dienas priekšvakarā skanēs koncertuzvedums Laika vārti

10. novembrī Arēnā Rīga notiks Latvijas brīvības stāstam veltīts koncertuzvedums _Laika vārti. Koncertā skanēs pēdējo 30 gadu Latvijas spēcīgākās dziesmas un tiks izdejotas spēka dejas. Uzvedumā piedalās komponists Mārtiņš Brauns, solisti Daumants Kalniņš, Zigfrīds Muktupāvels, Aija Vītoliņa, Annmary, Rīgas Doma zēnu koris, koris Anima, grupas Skyforger un Pērkons, deju kolektīvs Katvari un daudzi citi, informēja koncerta producente.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide