Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs

ASV vēstniece

Vai augsta ranga diplomātiem satiksmes noteikumi nav jāievēro?

Vai līdzšinējā ASV vēstniece Latvijā Nensija Baikofa Petita uzskata, ka uz viņu vietējie likumi un noteikumi neattiecas? Tāds iespaids aizvadītajā nedēļā varēja rasties gājējiem Rīgā, Antonijas ielā, kuriem ceļu aizšķērsoja pa pusei uz ietves novietotā vēstnieces bruņotā automašīna un vēl cits diplomātiskā dienesta auto. Kopumā grupiņā bija novietotas veselas četras automašīnas ar diplomātiskā dienesta numuriem. Lai gan 10-20 metru attālumā bija brīvas "oficiālās" stāvvietas, vismaz divas automašīnas bija novietotas, pārkāpjot visus iespējamos auto novietošanas noteikumus.

ASV vēstniece: Mūsu apņemšanās Latvijas un Baltijas valstu priekšā ir iekaltas akmenī

Vašingtonas līgums, uz kura pamata ir dibināta NATO 1949.gadā, ir iekalts akmenī, un mūsu apņemšanās Latvijas un Baltijas valstu priekšā ir iekaltas akmenī - tas ir tas, ko nosaka NATO 5.pants. Tā ASV vēstniece Latvijā Nensija Petita LNT raidījumā 900 sekundes komentēja jautājumu par to, vai ASV ārpolitikas kursā varētu notikt straujas izmaiņas, ja par prezidentu kļūtu Republikāņu partijas kandidāts Donalds Tramps.

Gārbere: ASV novēršanās no Eiropas ir mīts

ASV novēršanās no Eiropas ir pieņēmums, kas šajā pasaules daļā bauda lielu popularitāti, taču tā nav patiesība, apgalvo ASV vēstniece Džūdita Gārbere."Nav tiesa, ka jaunā ASV administrācija novēršas no Eiropas. Tas ir pieņēmums, kas bauda lielu popularitāti Eiropā, un savā vairāk nekā 20 gadu ilgajā diplomātes karjerā esmu to dzirdējusi atkal un atkal, neskatoties uz to, kas ir ASV prezidents," teica ASV vēstniece.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide