Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ātruma cilts

Ātruma cilts video: kā ripo četrtonnīgs retro sacīkšu auto?

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Šoreiz raidījums devies pie Retro auto muzeja saimnieka Normunda Orleāna, lai iepazītos ar viņa spēkratu kolekciju, kurā ir 1915. gada smagsvara sacīkšu auto, filmā Agrā rūsa redzamais BMW kabriolets, 37 motocikli un citi unikāli braucamrīki.

Ātruma cilts video: 100 000 eiro vērts Audi uz ezera ledus Stāmerienā

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Šoreiz raidījums turpina ziemas izaicinājumu sēriju Ziemeļvidzemē, kur netālu no Stāmerienas, ezera vidū vairāk nekā 100 000 eiro vērts autošosejas TCR klases Audi mērosies spēkiem ar motociklu.

Ātruma cilts: Timrots izgāž ar YouTube zvaigznes tēvoča Žorika motociklu

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Šoreiz raidījums viesojas pie YouTube zvaigznes tēvoča Žorika jeb Aigara Meļņikova, kura komiskie moču piedzīvojumu video sasnieguši simtiem tūkstošu skatījumu un oriģinālais tēls iekarojis fanu sirdis visā pasaulē.

Ātruma cilts: Timrots pirmo reizi pie ledus vējadēļa buras

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Šoreiz tajā ekstrēms ātruma piedzīvojums uz ledus – Pauls Timrots pirmo reizi mūžā izmēģinās vējadēli ar slidām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide