Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Austrālija

Sidnejas centrā uzbrucējs ar nazi sadur sievieti

Austrālijas policija otrdien Sidnejas centrā aizturējusi vīrieti, kurš ar nazi sadūris sievieti un dzinies pakaļ vairākiem citiem cilvēkiem, līdz apkārtējie viņu nogāzuši zemē un savaldījuši.

Austrālijā nogalinās divus miljonus savvaļas kaķu

Austrālijā turpinās cīņa pret savvaļas kaķiem. Valdība paziņojusi, ka līdz 2020.gadam nogalinās aptuveni divus miljonus dzīvnieku, vēsta CNN. Tiek lēsts, ka valstī kopumā ir no diviem līdz sešiem miljoniem savvaļas kaķu.

Austrālijā brīdina par savvaļas ugunsgrēku draudiem

Austrālijas dienvidaustrumu rajonos, kur savvaļas ugunsgrēki jau iznīcinājuši vairākus desmitus māju, liesmu draudiem joprojām pakļauti daudzu cilvēku mājokļi, otrdien brīdināja varasiestādes.

Austrālijā uzjautrinās par izgāšanos ar premjera "perfektās ģimenes" foto

Tas, kam vajadzēja rezultēties publicitātes fotogrāfijā, kurā atainots Austrālijas premjers Skots Morisons parasta vīra un tēva lomā, nu tīmeklī izraisījis pamatīgu uzjautrināšanos. Izrādās, ka neveiksmīgas attēla digitālās apstrādes rezultātā premjers ticis pie divām kreisajām pēdām, un acīgie sociālo tīklu lietotāji to, protams, pamanīja. Tiesa, pats Morisons atbildējis, ka nedz viņš, nedz viņa biroja darbinieki nav pieprasījuši oriģinālā attēla apstrādi, tas esot noticis bez viņa ziņas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide