Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +4 °C
Skaidrs
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Ave Sol

Labs un resns. Jāņem!

Jau kopš pirmajiem radošajiem soļiem koris Ave sol bija īsts brīnums. Ar talantu, uzņēmību un neatlaidību Imantam Kokaram izdevās savu lolojumu spoži apliecināt arī aiz dzelzs priekškara, kur koris ļoti strauji ieguva pasaules slavu. Bet kas notika aiz kulisēm un kas no piedzīvojumiem ar kori palicis prātā tā bijušajiem māksliniekiem?

Pavasara koncerts džeza skaņās

8. martā plkst. 19 koncertzālē Ave Sol notiks Rīgas vokālās džeza grupas Assembly Singers uzstāšanās Pavasara koncerts, informēja Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Mediju un komunikācijas projektu vadītāja Ilona Brūvere.

Ziemassvētku koncerti Rīgā

Rīgas Jūgendstila muzejs 16. decembrī plkst.12 aicina bērnus un viņu vecākus uz tikšanos ar Runci Albertiņu īpašā programmā bērniem _Ziemas pasaka. _Sestdien, 15. un 22 decembrī, plkst.12 piparkūku dekorēšanas darbnīca.

Koris Salve aicina uz koncertu Vēju kamanās

15.decembrī plkst. 17 Sv. Pestītāja (Anglikāņu) baznīcā notiks koncertorganizācijas Ave Sol kamerkora Salve, tenora Daiņa Skuteļa un soprāna Ances Purmales Ziemassvētku ieskaņas koncerts Vēju kamanās.Programmā: pasaules komponistu C.Franka un H.Nīberga garīgā mūzika un  latviešu komponistu R.Dubras, T.

Koncertzāle Ave Sol svinēs 25 gadu jubileju

27.oktobrī plkst.16 koncertzāle _AVE SOL _ar koncertu svinēs 25 gadu jubileju. Koncerta programmas pirmajā daļā skanēs  Pētera Plakida dziesmu cikls ar Ojāra Vācieša vārdiem mecosoprāna Baibas Berķes izpildījumā, Baha Ārija no Trešās orķestra svītas un Astora Pjacollas Tango (pie ērģelēm - Aija Ziņģīte), savukārt Rihards Zaļupe (marimba) un Raimonds Petrauskis (taustiņinstrumenti) atskaņos oriģinālkompozīcijas Kerijas Fantāzija un Skotu svīta.

Rīgā pieminēs 25. marta deportācijās cietušos

Pieminot 1949. gada 25. marta deportāciju un komunistiskā genocīda upurus, Rīgā notiks vairāki pasākumi un koncerti. Pasākumi 25. martā sāksies plkst. 11 ar piemiņas brīdi pie Šķirotavas stacijas, kur piedalīsies politiski represētie, Rīgas Oskara Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolas skolēni un Rīgas 6.

Ave Sol skanēs Muzikālais vīruss

9. martā plkst. 19 koncertzālē Ave Sol koncertu Muzikālais vīruss klausītājiem sniegs sieviešu kora Rīgas Kamerkora un meiteņu kora Rīga dziedātājas.Koncertā varēs noklausīties Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Valta Pūces un citu pazīstamu latviešu komponistu darbus un latviešu tautasdziesmu apdares sieviešu kora Rīgas Kamerkoris, meiteņu kora Rīga un koklētājas Gitas Andersones izpildījumā.

Rīgas lībiešu dziesmu ansamblim būs jubilejas koncerts

Sestdien, 3.martā plkst. 15 koncertzālē _Ave Sol _notiks Rīgas lībiešu dziesmu ansambļa Līvlist 40 gadu jubilejas koncerts Līvlist stāsts.Jubilejas pasākums ir iecerēts kā multimediāls vēstījums par Rīgas lībiešu ansambļa sākotni 20. gadsimta septiņdesmitajos gados, par kolektīva saglabāto un veidoto lībiešu mūziku un būtisko devumu Latvijas kultūras savdabīgajā daudzveidībā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide