Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 19. jūlijs
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Ave Sol

Rīgas kamerkoris Ave Sol uzsāk koncertsēriju Kora laboratorija

Rīgas kamerkoris Ave Sol pēc mākslinieciskā vadītāja Andra Veismaņa iniciatīvas, sadarbojoties ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju (JVLMA), uzsāk koncertsēriju Kora laboratorija, kurā ar Rīgas kamerkori Ave Sol muzicēs JVLMA un Andra Veismaņa kordiriģēšanas studenti.

Izskanēs Rīgas kamerkora Ave Sol jaunākā koncertprogramma Magnificat

Ceturtdien, 24. novembrī, plkst. 19.00 Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja telpās Rīgas kamerkoris Ave Sol un tā mākslinieciskais vadītājs Andris Veismanis ielūdz uz jaunākās koncertprogrammas Magnificat koncertu, kurā skanēs izcilu kormūzikas komponistu un Latvijā vēl neskanējusi ukraiņu baroka mūzika.

Izskanēs Rīgas kamerkora Ave Sol jaunākā koncertprogramma Magnificat

Rīgas kamerkoris Ave Sol un tā mākslinieciskais vadītājs Andris Veismanis 24. novembrī plkst. 19.00 ielūdz uz jaunākās koncertprogrammas Magnificat koncertu, kurā skanēs izcilu kormūzikas komponistu un Latvijā vēl neskanējusi ukraiņu baroka mūzika.

Rīgas kamerkoris Ave Sol svētkos iedzied Mārtiņa Brauna dziesmu Mīla ir kā uguns

Godinot Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas kamerkoris Ave Sol diriģentu Andra Veismaņa un Jurģa Cābuļa vadībā, pie klavierēm esot pašam dziesmas autoram – komponistam Mārtiņam Braunam –, iedziedājusi dziesmu Mīla ir kā uguns, informēja Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības pārstāvji.

Labs un resns. Jāņem!

Jau kopš pirmajiem radošajiem soļiem koris Ave sol bija īsts brīnums. Ar talantu, uzņēmību un neatlaidību Imantam Kokaram izdevās savu lolojumu spoži apliecināt arī aiz dzelzs priekškara, kur koris ļoti strauji ieguva pasaules slavu. Bet kas notika aiz kulisēm un kas no piedzīvojumiem ar kori palicis prātā tā bijušajiem māksliniekiem?

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide