Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +24 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Baiba Rozentāle

Nevajag uztvert kā vienīgo panaceju

Novembra sākumā Latvijā nokļuva pirmās valsts iegādātās Covid-19 pacientu ārstēšanai paredzētā medikamenta remdesivīra devas. Nacionālais veselības dienests (NVD) līgumu par piegādēm un glabāšanu slēdz ar Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu (RAKUS). Tomēr RAKUS stacionāra Latvijas Infektoloģijas centrs (LIC) galvenā ārste Baiba Rozentāle Dienai gan uzsver, ka tas nenozīmē, ka attiecīgais medikaments nebūs pieejams citās Latvijas slimnīcās – nepieciešamības gadījumā to nogādās vajadzīgajā veselības aprūpes iestādē.

Rozentāli plāno svītrot no Valsts operatīvās medicīniskās komisijas sastāva

Otrdien, 4.septembrī, valdība plāno izskatīt priekšlikumus grozījumiem Valsts operatīvās medicīniskās komisijas sastāvā, kas paredz gan papildināt komisiju ar jauniem locekļiem, gan svītrot no tās Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāra Latvijas Infektoloģijas centrs galveno ārsti Baibu Rozentāli, kura komisijā strādājusi jau vairāk nekā desmit gadus.

Rozentālei ir slimības lapa pēc paziņojumiem par LIC reorganizāciju

Latvijas Infektoloģijas centra (LIC) direktorei Baibai Rozentālei ir slimības lapa, tādēļ viņa nav piedalījusies LIC darbinieku un amatpersonu sarunās par centra reorganizāciju un publiski paudusi savu viedokli, pirmdien Latvijas Televīzijas raidījumā 100. pants sacīja veselības ministre Ingrīda Circene (Vienotība).

Pieļauj, ka Latvijā var būt neliels masalu uzliesmojums

Cilvēkiem, kuri 5. jūlijā pulksten 18.40 ar aviokompānijas airBaltic reisu nr. BT-220 atgriezās Rīgā no Berlīnes, jāpievērš īpaša vērība savai veselībai un, sajūtot jebkādas saslimšanas pazīmes, noteikti jāvēršas pie ārsta, jo noskaidrots, ka kopā ar viņiem lidmašīnā atradās kāds ar masalām saslimis vīrietis.

JL lūdz KNAB vērtēt iespējamo Rozentāles interešu konfliktu

Partijas Jaunais laiks (JL) Saeimas frakcijas deputāts Ainars Latkovskis nosūtījis vēstuli Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) ar lūgumu izvērtēt, vai, atgriežoties Latvijas Infektoloģijas centra (LIC) vadībā, bijušās veselības ministres Baibas Rozentāles (TP) rīcībā nav saskatāmi likuma Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā pārkāpumi, informē JL.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide