Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Bašārs el Asads

Vācijā notiesā sīrieti par dalību Asada režīma veiktajās spīdzināšanās

Tiesa Vācijā pasludinājusi vēsturisku spriedumu, notiesājot bijušo Sīrijas drošības dienesta darbinieku uz 4,5 gadiem cietumā par līdzdalību noziegumos pret cilvēci, kas veikti viņa bijušajā mītnes zemē Sīrijā, vēsta Deutsche Welle. Šī ir pirmā reize, kad tiesa ārpus Sīrijas ir kādu notiesājusi par līdzdalību Sīrijas prezidenta Bašāra al Asada režīma realizētajā oponentu spīdzināšanā. Cilvēktiesību aizstāvji izteikuši cerību, ka šis būs precedents arī citām līdzīgām prāvām nākotnē.

Asads: Irānas klātbūtne Sīrijā nav apspriežama

Sīrijas prezidents Bašars el Asads trešdien paziņoja, ka Irānas klātbūtne Sīrijā un tās attiecības ar Damasku nav apspriežamas, kā arī atkārtoja apgalvojumu, ka Irānai nav fiksētu militāro bāzu Sīrijā.

KCNA: Asads vēlas apmeklēt Ziemeļkoreju

Ziemeļkorejas oficiālā ziņu aģentūra KCNA svētdien vēsta, ka Sīrijas prezidents Bašars el Asads ir ieinteresēts apmeklēt Ziemeļkoreju un tikties ar valsts līderi Kimu Čenunu.

Putins Sočos ticies ar Asadu

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien Sočos ticies ar Sīrijas kolēģi Bašaru el Asadu, paziņojis Kremlis.

Sīrija atdod Francijai Asada saņemto Goda leģiona ordeni

Sīrija ir atdevusi Francijai Goda leģiona ordeni, kas bija piešķirts Sīrijas prezidentam Bašāram el Asadam, un ceturtdien paziņoja, ka viņš nenēsās tādas valsts apbalvojumu, kura ir Amerikas "verdzene".

Asads pozitīvi vērtē ANO lomu Sīrijas vēlēšanās

Sīrijas prezidents Bašars el Asads pirmdien pozitīvi izteicās par iespējamo ANO lomu Sīrijas vēlēšanās, vienlaikus norādot, ka šīs lomas īstenošanā būs jārespektē Sīrijas suverenitāte.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide