Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Beness Aijo

Latvija prasīs Krievijai izdot aizturēto Benesu Aijo

Latvijas prokuratūra lūgs Krievijai izdot nacionālboļševiku Benesu Aijo, kurš pirms vairākiem gadiem aizbēga no Latvijas un pievienojās Maskavas atbalstītajiem kaujiniekiem Austrumukrainā.

Tiesa Benesu Aijo izsludina meklēšanā

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa šodien pieņēma lēmumu par nacionālboļševika Benesa Aijo meklēšanas izsludināšanu krimināllietā, kurā viņš apsūdzēts par publisku aicinājumu vardarbīgi gāzt Latvijas valsts varu.Kā aģentūrai LETA norādīja tiesā, līdz brīdim, kamēr Aijo netiks atrasts, tiesvedība lietā ir apturēta.

FOTO: Beness Aijo pozē uz artilērijas pašgājēja un sola drīz atgriezties Latvijā

Nacionālboļševiks Beness Aijo, kurš pretlikumīgi pametis Latviju, izplatījis medijiem paziņojumu, kurā atklāj, ka brīvprātīgi pievienojies Luhanskas tautas republikas "armijai" cīņā pret, pēc Aijo vārdiem, "Kijevas huntu un NATO algotņiem". Aijo plašsaziņas līdzekļiem arī nosūtījis divus foto, kuros redzams pozējam uz pašgājēja lielgabala.

DP veikusi kratīšanu Benesa Aijo bēgšanas atbalstītāju dzīvesvietās

Piektdien, 16.janvārī, Rīgā un Rīgas reģionā Drošības policijas (DP) darbinieki veikuši sankcionētu kratīšanu trīs personu dzīvesvietās, kuras atbalstījušas nacionālboļševika Benesa Aijo bēgšanu caur Igauniju un Somiju uz Krieviju, portālu Diena.lv informēja Drošības policijā.Kratīšana veikta biedrības _GVD Baltija _juridiskajā un faktiskajā adresē, kā arī tās dibinātāja Staņislava Bukaina un divu citu minētās biedrības biedru dzīvesvietās.

Drošības policija rosina sākt kriminālvajāšanu pret Benesu Aijo

Drošības policija (DP) ceturtdien, 2.oktobrī, Rīgas tiesu apgabala prokuratūrai nodeva kriminālprocesa materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret Latvijas Republikas (LR) pilsoni Benesu Aijo par aicinājumiem vardarbīgi gāzt valsts varu un grozīt valsts iekārtu, kā arī par aicinājumiem likvidēt LR valstisko neatkarību, portālu _Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide