Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +2 °C
Viegls lietus
Otrdiena, 25. janvāris
Sigurds, Zigurds, Sigvards

Biedrība

Biedrība: Aktīvāka cīņa pret pirātismu - nākamais solis pēc Rossija RTR retranslēšanas un izplatīšanas aizlieguma

Biedrība Nē, pirātismam Latvijā apsveic Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izlēmīgo rīcību, nosakot aizliegumu retranslēt un izplatīt Latvijā televīzijas programmu, kurā konstatētas naida kurināšanas pazīmes. Vienlaikus biedrība aicina atbildīgās institūcijas daudz stingrāk vērsties arī pret satura nelegālajiem izplatītājiem.

GKL apvienosies ar GKR un izmēģinās spēkus visas Latvijas mērogā

Biedrība Gods kalpot Latvijai (GKL), kas tika izveidota jau 2008.gadā, ir nolēmusi aktivizēt savu darbību un kopā ar Andra Amerika vadīto partiju Gods kalpot Rīgai (GKR) cer sekmīgi startēt nākamajās pašvaldību un 13.Saeimas vēlēšanās, norāda biedrības priekšsēdētājs, bijušais "tēvzemietis" Andrejs Požarnovs.

Aicina popularizēt un pētīt maestro Jāņa Dūmiņa dzīvi un darbību

Diriģenta Jāņa Dūmiņa vadītā kora Rīga bijušie dziedātāji nodibinājuši biedrību Maestro Jāņa Dūmiņa piemiņas atbalstīšana.Biedrības mērķis ir sekmēt izcilā latviešu diriģenta, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas ilggadējā profesora, maestro Dūmiņa dzīves un daudzpusīgās muzikālās darbības izpēti, popularizēšanu, radošā mantojuma un piemiņas saglabāšanu, kā arī rūpēties par nepieciešamo finanšu un citu resursu piesaistīšanu šo mērķu īstenošanai, aģentūru LETA informēja biedrības valdes pārstāve Vita Jostiņa.

Tiesa atkārtoti noraida policijas centienus arestēt Artūru Priedi

Šodien Rīgas apgabaltiesa noraidīja kriminālpolicijas lūgumu piemērot apcietinājumu biedrības „Par brīvu Lielā Baltezera krastu” vadītājam Artūram Priedem. Lēmums nav pārsūdzams, portālu Diena.lv informēja biedrības vadītājs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide