Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Brīvdienas

Pašvaldība Dānijā pāriet uz četru dienu darba nedēļu

Odsheredas pašvaldība Dānijā pārgājusi uz četru dienu darba nedēļu, dodot piektdienu brīvu saviem 300 darbiniekiem. Toties jāatzīmē, ka pārējās četras dienas pašvaldību darbinieki strādās ilgāk par ierasto darba laiku. Dānijā tā ir pirmā pašvaldība, kas spērusi šādu soli.

Kaimiņš un Latkovskis rosina 1. maiju izslēgt no svētku dienu saraksta

Deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV) un Ilmārs Latkovskis rosina no svētku dienu saraksta izslēgt 1. maiju - Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas dienu un Darba svētkus. Izslēdzot 1. maiju no svētku dienu saraksta, deputāti to rosina iekļaut atceres un atzīmējamo dienu sarakstā.

Atkal diskutē par veikalu slēgšanu svētkos

Lasot Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) paziņojumu presei «Svētkos veikali būs slēgti», var rasties priekšstats, ka jau pieņemts lēmums, turklāt tas attiecas uz visiem veikaliem. Patiesībā diskusijas ir vēl tikai priekšā, turklāt vismaz pagaidām izskatās, ka LTA un nozares arodbiedrības redzējums par problēmas risinājumu var atšķirties.  

Nākamgad valsts svētku dēļ pārcels vienu darba dienu

Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) ierosinājumu 2017.gadā 5.maija darba dienu, kas iekrīt piektdienā, pārcelt uz sestdienu, 13.maiju, tādējādi elastīgāk un efektīvāk organizējot darba laiku no valsts budžeta finansējamās valsts pārvaldes iestādēs.

Labklājības ministrija rosina nākamgad maijā pārcelt vienu darba dienu

Labklājības ministrija (LM) rosina 2017.gadā 5.maija darba dienu, kas iekrīt piektdienā, pārcelt uz sestdienu, 13.maiju, tādējādi elastīgāk un efektīvāk organizējot darba laiku no valsts budžeta finansējamās valsts pārvaldes iestādēs, aģentūru LETA informēja LM Komunikācijas nodaļas vadītāja Marika Kupče.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide