Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Burāšana

Kaljulaida kāpj uz jahtas klāja lielākajā Igaunijas burāšanas regatē

Aizvadīta ceturtā sacensību diena lielākajā regatē Igaunijā - 62. Muhu Väin Regatta. Latvijas jahtu komandas no ESTLYS I grupas 24 jahtu konkurencē jau atkal kāpušas uz goda pjedestāla. Romasāres posms apkārt Abrukas salai vainagojas ar panākumiem EXTRA BRUT un PROJEKTS A1 jahtām, kur komandas ieņēma pirmo un otro vietu uz pjedestāla, bet visu šī posma distanci uz kādas no jahtām aizvadīja Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida.

FOTO: Noskaidroti Latvijas čempioni burāšanā

Svētdien noslēgusies piecu dienu ilgā Rīgas līča regate (Gulf of Riga Regatta 2019; turpmāk - GoRR), kas mainīgos laikapstākļos viesojās piecās līča ostās. Trīs burāšanas klasēs uz apbalvošanas pjedestāla kāpa ne tikai GoRR regates un Latvijas Atklātās jūras burāšanas čempioni, bet tika arī noskaidroti pirmie Livonijas kausa ieguvēji. Par čempioniem un Livonijas kausa inaugurantiem kļuva komandas JAZZ (ORC klasē) un CASTOR (LYS2) no Igaunijas, kā arī komanda EXTRA BRUT (LYS1) no Latvijas, vēsta organizatori.

Pēc pieciem jūrā pavadītiem mēnešiem izglābtas divas ASV burātājas

ASV flote izglābusi divas sievietes, kuras bija pazudušas jūrā piecus mēnešus. Dženifera Apele un Taša Fujaba, abas no Honolulu, bija iecerējušas ar jahtu sasniegt Taiti, taču sliktos laikapstākļos jūrā viņu peldlīdzeklim sabojājies dzinējs. Sievietes bija nolēmušas ceļojumu turpināt burājot, taču pamatīgi novirzījušās no kursa, vēsta The Guardian.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide