Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Csp

CSP: Platjoslas internets pērn lietots 74% mājsaimniecību

2015.gadā fiksētā vai mobilā platjoslas interneta pieslēgums bijis 74% mājsaimniecību, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) veiktie iedzīvotāju datoru un interneta lietošanas apsekojuma rezultāti par 2015.gadu.

Vidējā mēneša bruto alga sasniedz 815 eiro

Šā gada otrajā ceturksnī vidējā mēneša bruto darba samaksa valstī bija 815 eiro, kas, salīdzinot ar iepriekšējā gada otro ceturksni, ir par 6,9% vairāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.

Pieaug kopējais tūristu skaits Latvijā; krievu tūristu mazāk

2015. gada 2. ceturksnī Latvijas tūristu mītnēs apkalpoti 411,7 tūkst. ārvalstu viesu, kas ir par 4,7% vairāk nekā 2014. gada 2. ceturksnī, taču apkalpoto viesu skaits no Krievijas samazinājās par 37,0%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati.

Statistika: Samazinājies bezdarba līmenis

2015.gada 2. ceturksnī bezdarba līmenis bija 9,8%, rādītājs gada laikā samazinājies par  0,9 procentpunktiem, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.

Latvijas augļi un dārzeņi 2014. gadā apslacīti ar 7 tonnām pesticīdu

2014. gadā Latvijā augļu dārzos, dārzeņu platībās un siltumnīcu kultūrās lietotas 7 tonnas jeb nepilns 1% no visa vidēji gadā izmantoto pesticīdu daudzuma lauksaimniecībā, savukārt kukurūzas sējumu un kartupeļu stādījumu apstrādei izmantotas attiecīgi 3 un 21 tonna pesticīdu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopotie provizoriskie dati.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide