Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Daimler

Daimler neziņā, kur Kims dabūjis limuzīnus

Vācijas autobūves koncerns Daimler, kas ražo Ziemeļkorejas līdera Kima Čen Una izmantotos bruņotos limuzīnus, paziņojis, ka tam nav nekādu ideju, kā viņš tos dabūjis, un kompānijai nav darījumu ar Ziemeļkoreju.

Daimler par 150 miljoniem eiro iegādāsies 10% Taxify akciju

Vācu autobūves gigants Daimler AG par 151 miljoniem eiro šīs nedēļas laikā iegādāsies desmitdaļu Igaunijā bāzētās kopbraukšanas platformas Taxify akciju, līdz ar ko šī uzņēmuma vērtība pārsniegusi vienu miljardu eiro, vēsta biznesa mediji.

Tiesai nodod Daimler krimināllietu

Ģenerālprokuratūra nodevusi Rīgas pilsētas Centra rajona tiesai tā dēvēto "Daimler" kukuļošanas lietu, kurā apsūdzības uzrādītas sešām personām.

Daimler kukuļošanas lietā jau seši apsūdzētie

Ģenerālprokuratūra Vācijas autobūves koncerna "Daimler" kukuļošanas lietā uzrādījusi apsūdzību uzņēmējam Sergejam Zamberam, līdz ar to šajā lietā apsūdzētā statusā figurē jau sešas personas.

Daimler lietā uzrāda apsūdzību Zviedrijas un Latvijas pilsonim Krastiņam

Ģenerālprokuratūra Vācijas autobūves koncerna_ Daimler _kukuļošanas lietā uzrādījusi apsūdzību Zviedrijas un Latvijas pilsonim Raimondam Krastiņam, kurš ir sens paziņa citam šajā lietā apsūdzētajam bijušajam SIA Rīgas satiksme (RS) padomes priekšsēdētāja vietniekam Leonardam Tenim.

Zināma piektā Daimler lietas epizode – iespējama kukuļošana Finanšu ministrijas iepirkumā

Pēc trīs gadu izmeklēšanas finiša taisnē iegājusi tā dēvētā Vācijas autobūves giganta Daimler kukuļošanas lieta. Noskaidrots, ka par Rīgas domes sabiedrisko transportu, tostarp, zili baltajiem Mercedes Benz autobusiem, ārvalstu kompānijas kukuļos Latvijas amatpersonām samaksājušas vairāk nekā 3 600 000 latu. Tā ir otra lielākā kukuļos samaksātā summa aiz Latvenergo korupcijā piesauktajiem 5 600 0000, svētdien ziņoja TV3 raidījums Nekā personīga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide