Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Sestdiena, 13. augusts
Velga, Elvīra, Rēzija

Dambis

Pirmo reizi Latvijā tiks nojaukts upes aizsprosts

Uzlabojot Latvijas upju ekosistēmu, Pasaules Dabas Fonds kopā ar minerālūdens zīmolu Mangaļi iniciatīvas Par tīrām upēm un Open Rivers Programme ietvaros nojauks pirmo upju aizsprostu Latvijā – Bejas dambi, kas atrodas uz Alūksnes upes.

Plūdu risku samazināšanai rekonstruēs dambi pie Lubāna ezera

Ministru kabinets otrdien, 9.jūlijā, atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavoto priekšlikumu pārdalīt Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) aktivitāšu finansējumu, lai varētu īstenot būtiskus pasākumus plūdu risku samazināšanai Lubāna ezera apkārtnē, portālu Diena.lv informēja VARAM.

Rudaks un Dambis piedāvā savu erotisko dziesmu izlasi

Trešdien, 8.augustā, plkst. 19.00 Rakstniecības un mūzikas muzejā (RMM) mūzikas žurnālists Uldis Rudaks un grupas _Inokentijs Mārpls _līderis Dambis pasākuma apmeklētājus iepazīstinās ar savu erotisko dziesmu izlasi. Abi viesi iejutīsies dīdžeju lomā un atskaņos, viņuprāt, nozīmīgas latviešu erotiskās un mīlas dziesmas no savām ierakstu kolekcijām, kā arī skaidros savu izvēli.

Lubāna ezera dambi remontēs par Eiropas Savienības naudu

Pirmdien, 9. jūlijā, Ministru kabinetā (MK) Krīzes vadības padomes ārkārtas sēdē, kurā pēc Zemkopības ministrijas ierosinājuma izskatīja jautājumu par Lubāna ezera dienvidaustrumu dambja kritisko stāvokli un nepieciešamību veikt tajā neatliekamus remontdarbus, nolemts atbalstīt Zemkopības ministrijas prasību finansējuma piešķiršanai Lubāna ezera dienvidaustrumu dambja remontam no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai pieejamajiem Eiropas Savienības fondu līdzekļiem viena miljona latu apmērā.

Švarcs: Situācija Lubānas ezerā jāatrisina līdz pavasara paliem

Situācija ar Lubānas ezera dambjiem ir ļoti slikta, kritiskajās vietās tā jārisina līdz nākamā gada pavasara paliem, taču pašlaik par nacionālā mēroga katastrofu runāt nav pamata, aģentūrai LETA sacīja Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide