Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Dati

Tele2 saviem klientiem arī aprīlī piešķirs bezlimita datus

Mobilo sakaru operators Tele2 ir nolēmis arī aprīlī visiem saviem pēcapmaksas tarifu plānu klientiem, kuriem nav bezlimita pieslēguma, bez papildu maksas piešķirt bezlimita mobilo internetu telefonā Latvijā, portālu Diena informēja uzņēmumā.

Lielo datu samitā Rīgā liks pamatus Eiropas līderībai mākslīgā intelekta jomā

Vadošais Eiropas valodu tehnoloģiju uzņēmums Tilde 26. - 28. jūnijā Rīgā uzņems vērienīgāko Eiropas pasākumu lielo datu un mākslīgā intelekta (AI) jomā – Lielo datu privātās un publiskās partnerības samitu BDV PPP Summit, portālu Diena informē uzņēmuma Tilde pārstāvji. Tajā piedalīsies ap 200 lielo datu un mākslīgā intelekta ekspertu un Eiropas Savienības (ES) politikas veidotāju. Samita mērķis ir apzināt AI jomas, kurās Eiropa var kļūt par globālu līderi, un veidot publisko un privāto partnerību šīs līderības nodrošināšanai.

Vizualizē un publisko datus, kas raisa ažiotāžu

Esmu viens no tiem daudzajiem Twitter lietotājiem, kas seko līdzi jūsu ierakstiem gan latviešu, gan angļu valodā veidotajos profilos, jo tie radikāli atšķiras no visiem citiem, - publicējat pamatā dažādus grafikus ar tendencēm, statistikas datu vizualizācijas. Kas mudina katru dienu, kā saka, rakties skaitļu tabulās un tajās būtiskāko atklāt plašākai publikai?

Saslimstība ar tuberkulozi turpina samazināties

Jaunākie Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemioloģiskās novērošanas dati liecina, ka 2015.gadā Latvijā reģistrēts 621 pacients, kas ir par 16 saslimušajiem mazāk nekā 2014.gadā, aģentūru LETA informēja SPKC.

Drošības policija varēs izmantot un uzglabāt aviopasažieru datus

Cīņā pret terorismu un smagiem noziegumiem Iekšlietu ministrija (IeM) izstrādājusi Pasažieru datu apstrādes likumu, kas Drošības policijai (DP) dos tiesības izmantot un uzglabāt aviopasažieru datus. IeM arī izstrādās grozījumus likumā, kas paredz sodu, ja pasažieru pārvadātāji atteiksies nodot datus DP.

ASV pārtrauc masveida datu vākšanu par iedzīvotājiem

ASV Senāts sesijā, kas notika vēlu svētdienas vakarā, nevienojās pagarināt pretterorisma likuma normas, kas ļauj ASV Nacionālajai Drošības aģentūrai (NSA) veikt apjomīgu telefonsarunu datu vākšanu un tā pirmdien plkst.7 pēc Latvijas laika tika oficiāli pārtraukta.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide