Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Daugavpils dome

Daugavpilī gāž Elksniņu

Pielieto sliktas pārvaldības metodes, nepamatoti represē domes darbiniekus, kompromitē pašvaldības uzņēmumus, grauj to reputāciju, kas neļauj uzņēmumiem efektīvi strādāt un apdraud līdzekļu piesaistīšanu ES struktūrfondu finansēto projektu realizācijai, – tie ir daži no pārmetumiem, ko Daugavpils pilsētas domes sēdē vakar nu jau bijušajam domes priekšsēdētājam Andrejam Elksniņam (Saskaņa) veltīja viņa pirmais vietnieks Jānis Lāčplēsis (Latgales partija).

Atkal mēra krēslā nonākušais Elksniņš noliedz atlaižamo darbinieku saraksta izveidošanu

Kopš 22. novembra Daugavpilī nebija domes priekšsēdētāja un faktiski arī koalīcijas – Rihards Eigims (Mūsu partija) bija atcelts, bet domi vadīja pirmais vietnieks Igors Prelatovs (Mūsu partija). Tagad situācija ir mainījusies, jo ar astoņām balsīm par, piecām pret un diviem nederīgiem biļeteniem Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja amatā ievēlēts Andrejs Elksniņš (Saskaņa).

Grib arī Daugavpils "pagaidu mēra" demisiju

Latgales partija (LP) gatavo iesniegumu ar aicinājumu no amata atkāpties Daugavpils domes priekšsēdētāja pirmajam vietniekam, mēra pienākumu izpildītājam Igoram Prelatovam (Mūsu partija), noskaidroja aģentūra LETA.

Elksniņš vēlreiz pauž atbalstu atkārtotām vēlēšanām Daugavpilī

Labākais risinājums pašreizējā situācijā būtu atkārtotas vēlēšanas Daugavpilī, uzskata pašvaldības deputāts Andrejs Eksniņš (Saskaņa). Šādu viedokli viņš paudis jau oktobrī, kad kļuva skaidrs - Daugavpils domē koalīcija faktiski izjukusi.

Lāčplēsis apstiprina - Daugavpilī koalīcija izjukusi

Latgales partija izstājas no koalīcijas ar Daugavpils mēra Riharda Eigima pārstāvēto Mūsu partiju, tādējādi koalīcija pilsētas domē vairs nedarbojas, pirmdien sasauktajā preses konferencē paziņoja domes deputāts, Latgales partijas priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis (Latgales partija (LP)). Daugavpils domē ir pārstāvētas trīs partijas. Līdzšinējā koalīcijā strādāja divi Mūsu partijas (MP) un seši LP deputāti. Savukārt opozīcijā ir partija Saskaņa ar pieciem deputātiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide