Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +7 °C
Skaidrs
Trešdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Dienas sporta intervijas

Pie NHL sliekšņa. Intervija ar Kristiānu Rubīnu

Latvijas hokejam nācās gaidīt desmit gadu, lai Nacionālās Hokeja līgas (NHL) laukumos atkal spēlētu pašmāju aizsargs. Kristiānam Rubīnam ceļš līdz pirmajām trim spēlēm pasaules spēcīgākajā līgā bija pakāpenisks, taču vēl jāpadara milzīgs darbs, lai viņš tur kļūtu par stabilu vērtību. Ar Rubīnu tiekamies Vecrīgā, brīdi pēc tam, kad viņš par savu karjeru stāstījis jaunajiem hokejistiem. Šī vasara aizsargam bijusi ļoti karsta - šoks par līguma nepagarināšanu ar Toronto Maple Leafs, bet ātri vien jaunas darba vietas atrašana turpat Kanādā Otavas Senators organizācijā. Savukārt jau gads pagājis, kopš traģiski bojā gāja viņa labākais draugs Matīss Kivlenieks - pie šīm sāpēm nebūs iespējams pierast nekad.

Latvijas izlases smailē. Intervija ar Vladislavu Gutkovski

No treneriem par 2021. gada labāko Latvijas futbolistu Vladislavu Gutkovski (27) visbiežāk dzird, ka viņš visu panācis ar darbu, nevis talantu. Intervijā Sporta Avīzei uzbrucējs pirmo reizi publiski stāsta par savu bērnību un ģimeni - iespējams, te arī meklējamas atbildes, kāpēc futbola laukumā Gutkovskis ir īsts darba rūķis, nepiekāpīgs, mērķtiecīgs un rezultatīvs. Ar Čenstohovas Rakow klubu, kura budžets drīzāk atbilst Polijas ekstraklases vidusmēram, uzbrucējs divus gadus pēc kārtas finišējis otrajā vietā un divreiz izcīnījis Polijas kausu, bet nupat jūnijā Vladislavs sasita četrus vārtus Latvijas izlases rindās Nāciju līgā. Ārpus laukuma pieticīgais Gutkovskis stāsta par gūtajiem vārtiem, bērnību Jaunciemā, Latvijas izlasi, Daini Kazakeviču, sadarbību un attiecībām ar Robertu Uldriķi, karjeras līkločiem Polijā un vēlmi it visā redzēt kārtību. Tuvāko divu gadu laikā uzbrucējs sapņo sakārtot arī savu finansiālo kārtību, jo jūt - šis ir viņa laiks.

Pagrieziena punktā

Latvijas futbola virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs par NASA līmeni futbolā, stereotipiem un to, kur futbolā Latvijā pieļautas lielākās kļūdas.

Patrīcija Eiduka: pagaidām varu teikt, ka divus gadus vēl noteikti startēšu

Medaļa kā plāksteris uz brūcēm. Latvijas distanču slēpotājai Patrīcijai Eidukai šosezon bija gana daudz smagu pārbaudījumu – novembrī aizsaulē devās tēvs un treneris Ingus Eiduks, olimpiskajās spēlēs Pekinā bija pozitīvas Covid-19 analīzes, tāpēc pasaules U-23 čempionātā (līdz 23 gadu vecumam) izcīnītajai sudraba godalgai patiešām bija gandrīz vai dziedinošs efekts. Pagājušās nedēļas nogalē ar startu Pasaules kausa posmā Fālunā Patrīcija sezonai pielika punktu.

Aiz līderu mugurām tukšuma nav

Toms Leimanis: "Pirms debijas sev teicu – neesmu vairs nekāds jaunais spēlētājs. Šī iespēja man jāizmanto."

Trasē kā ar novilktu rokas bremzi

Baiba Bendika: līdz pēdējam brīdim cerēju, ka nebūs tik lielas kovida ietekmes. Sešu gadu darbs izrādījās veltīgs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide