Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Dividendes

Krāt iespējams, izmantojot dividendes

Ekonomikas stimulēšanas gaitā samazinoties procentu likmēm, atdeve no dažāda konservatīva rakstura finanšu instrumentiem – banku termiņnoguldījumiem un valdību obligācijām – ir ļoti minimāla vai vispār izzudusi. Līdz ar to ieguldītāji ir spiesti meklēt jaunas alternatīvas, lai savu kapitālu varētu ne tikai saglabāt, bet arī ar tā palīdzību nopelnīt. Viena no šādām alternatīvām ir uzņēmumi, kuru dividenžu ienesīgums ir relatīvi augsts, ja to salīdzina ar šo pašu uzņēmumu akciju cenu biržā.

Luminor banka neizmaksās dividendes par 2019.gadu

Ņemot vērā aktuālo situāciju jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatības laikā, Luminor bankas ikgadējā akcionāru kopsapulcē tika pieņemts lēmums neizmaksāt dividendes par 2019.gadu, informēja bankas sabiedrisko attiecību vadītāja Inese Kronberga.

Opera un vairākas citas kultūras iestādes dividendes no pērnās peļņas valstij nemaksās

Desmit kultūras iestādes - Latvijas Nacionālā opera, Latvijas Leļļu teātris, Latvijas Nacionālais teātris, Latvijas Koncerti, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, Liepājas Simfoniskais orķestris, valsts akadēmiskais koris Latvija, Rīgas cirks, Dailes teātris un Jaunais Rīgas teātris, nemaksās no savas pērnā gada peļņas valstij dividendes, otrdien lēma Ministru kabinets.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide