Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 23. februāris
Haralds, Almants

Edmunds Freibergs

Sarunas impulss ideālai ģimenei

Ja pēc pirmizrādēm Valmieras teātra aktierim Imantam Stradam kāds teiktu: "Uz Akapulko, kungs!", viņš, daudz nedomādams, atsauktos, lai pavadītu vienu brīnišķīgu nedēļu Akapulko – pilsētā Meksikā. Katram reiz dzīvē vajadzētu piedzīvot Akapulko. Jaunā Valmieras teātra izrāde Uz Akapulko, kundze! gan nav par pilsētu, bet par cilvēkiem, viņu attiecībām.

Nacionālajā teātrī top Laiks un Konveju ģimene

Latvijas Nacionālajā teātrī tiek iestudēta Džona Boitona Prīstlija luga Laiks un Konveju ģimene, informēja teātra pārstāve Līga Rimšēviča. Izrādes režisors ir Edmunds Freibergs. Pirmizrāde paredzēta 27. februārī.

Izrāde Lilioms. Sliedes bez gala

"Man šķiet, ka tajā ir silta dvēsele," par Ferenca Molnāra lugu saka jaunās Lilioma versijas režisors Edmunds Freibergs. Izrādi režisors iecerējis kā simbolisku stafetes maiņu

Otello – beidzot arī Siguldā

"Es ļoti nopriecājos, kad režisors Edmunds Freibergs pateica, ka operas darbība risināsies atbilstošajā laikā un Ieva Kundziņa veidos krāšņus laikmeta kostīmus. Mums vispār Latvijā nenotiek nekas klasisks kā oriģinālā. Kaut kas būtu jādara, lai Otello iestudējums turpina dzīvi arī pēc pirmās un vienīgās izrādes Opermūzikas svētkos Siguldā," uzsvēra pasaulē pieprasītais Latvijas tenors Aleksandrs Antoņenko, kuru redzēsim titullomā šīs Džuzepes Verdi operdrāmas iestudējumā Siguldas pilsdrupu estrādē 3. augustā plkst. 21 ar Aleksandru Viļumani pie diriģenta pults.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide