Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Eiropa

Latvijā arī pērn bija augstākā HIV saslimstība ES valstu vidū

Lai gan 2019.gadā Latvijā ir reģistrēts par 31 jaunu HIV gadījumu mazāk nekā gadu iepriekš, jau kopš 2016.gada Latvijā saglabājas augstākā HIV izplatība Eiropas Savienības valstu vidū, rēķinot pēc jaunatklāto HIV gadījumu skaita pret iedzīvotāju skaitu, liecina Baltijas HIV asociācijas pēc oficiālās statistikas veiktie aprēķini.

Vācija pārņem ES prezidējošās valsts pienākumus

Trešdien Eiropas Savienības (ES) prezidējošās valsts pienākumus rotācijas kārtībā pārņem Vācija, kurai galveno uzmanību nāksies pievērst bloka tautsaimniecības atlabšanai pēc Covid-19 pandēmijas.

Eiropā koronavīrusa upuru skaits pārsniedzis 100 000

Eiropā ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši jau vairāk nekā 100 000 cilvēku, kas ir gandrīz divas trešdaļas no visiem šīs slimības izraisītajiem nāves gadījumiem pasaulē, liecina ziņu aģentūras AFP sestdien līdz plkst.21 pēc Latvijas laika apkopotā oficiālo avotu informācija. Visā pasaulē jaunā koronavīrusa pandēmijā miruši vismaz 160 685 cilvēki.

PVO brīdina par koronavīrusa perēkļiem

Mēģinot apturēt jaunā koronavīrusa (SARS-CoV-2) izraisītās slimības Covid-19 izplatību, Eiropas Savienība (ES) lēmusi ierobežot ieceļošanu, savukārt Pasaules Veselības organizācija (PVO) brīdina, ka tādās valstīs kā Indija, Taizeme un Indonēzija varētu rasties nākamie plašie vīrusa perēkļi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide