Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 5. augusts
Osvalds, Arvils

Expo

Cer izmantot tramplīnu uz Līča valstīm

Latvijas dalība starptautiskajā izstādē Expo 2020, kas notiks Dubaijā (Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE)), ir pastiprinājusi interesi par sadarbības perspektīvām ar AAE un citām, tuvumā esošajām valstīm.

Uzsvars uz ekonomisko atdevi

Ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktoru Kasparu Rožkalnu sarunājas Rūta Kesnere.

Divas dienas Dubaijā ar klibu kāju

Atliku likām pietiek iespaidu, Apvienoto Arābu Emirātu vislielākajā pilsētā uzturoties arī tikai pāris dienu. Vēl jo vairāk, ja uz miljonu pilsētu dodas laikā, kad tā dzīvo grandiozās Expo 2020 izstādes gaidās

Ērkšķainais ceļš uz Expo

Šogad oktobra beigās Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) pilsētā Dubaijā sāksies izstāde Expo 2020. To, ka Latvija šajā izstādē piedalīsies, Ministru kabinets nolēma jau 2017. gada nogalē. Tomēr 2019. gada rudenī izskanēja runas, ka mūsu valsts dalība vērienīgajā pasākumā tomēr ir apdraudēta. Vēl novembra beigās tika pieļauts, ka Latvija izstādē varētu piedalīties bez sava paviljona.

Expo 2020 Dubaijā: Organizatori vērsti uz sadarbību

Nākamgad Dubaijā gaidāmās izstādes Expo 2020 organizatori ir ieinteresēti arī Latvijas veiksmīgā dalībā, tādēļ ir vērsti uz sadarbību. Arī iespējamais mūsu valsts paviljona risinājums, to būvējot Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) pusei, Latvijai to īrējot, esot savā veidā unikāls, Dienai.lv atzīst Latvijas sadarbības koordinators Madžeds el Suvaidi.

Latvija Expo 2020 Dubaijā būs ar paviljonu

Latvija starptautiskajā izstādē Expo 2020, kas nākamā gada oktobrī sāksies Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) lielākajā pilsētā Dubaijā, piedalīsies ar paviljonu. To varētu celt AAE puse, no kuriem paviljons tiktu īrēts. Attiecīgi, izstādei noslēdzoties, tas tiktu atstāts AAE rīcībā. Valdībai nekādi lēmumi saistībā ar Latvijas dalību izstādē jāpieņem vairs nebūs, un par to būs atbildīga Ekonomikas ministrija. Ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru sadarbība šajā jautājumā tika pārtraukta jau pirms kāda laika.

Nav zināms, vai Latvija Expo 2020 Dubaijā būvēs savu paviljonu

Ministru kabinets otrdien atbalstīja priekšlikumu par Latvijas dalību starptautiskajā izstādē Expo 2020, kas nākamgad norisināsies Dubaijā, bet vēl nav zināms, vai tiks būvēts Latvijas paviljons, pēc valdības sēdes žurnālistiem sacīja ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide