Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

FARC

Neparastā viesnīcā Kolumbijā varēs izbaudīt kaujinieka dzīvi

Nakšņot miteklī dziļi džungļos, izstaigāt kādreiz tikai kaujiniekiem pieejamas takas un pusdienās baudīt paštaisītā krāsnī gatavotu maltīti - to visu būs iespējams izbaudīt tiem Kolumbijas viesiem, kuri gatavi komfortu iemainīt pret vienreizēju pieredzi un iejusties kreiso kaujinieku - Kolumbijas Revolucionāro bruņoto spēku (FARC) - biedra ādā. Pēc tam, kad FARC un Kolumbijas valdība pielika punktu pusgadsimtu ilgušajai vardarbībai un noslēdza mieru, atklāts palika jautājums, ko turpmāk darīt ar FARC kaujinieku izveidoto infrastruktūru džungļos. Vairāki bijušie FARC kaujinieki jaunajos apstākļos saskatījuši biznesa iespējas, vēsta BBC.

Kolumbijas FARC sāk atbruņošanās procesu

Tagad, kad teju 7000 Kolumbijas Revolucionāro bruņotie spēku (FARC) nemiernieku ir sasnieguši demobilizācijas zonas, viņi var sākt ieroču nodošanu ANO, pirmdien pavēstīja Kolumbijas prezidents Huans Manuels Santoss.

Miers iedzīts strupceļā

Kolumbijas iedzīvotāji noraidīja valdības un nemiernieku grupējuma FARC parakstīto miera līgumu, bet Valsts prezidents Huans Manvels Santoss par to tomēr apbalvots ar Nobela Miera prēmiju. Dienvidamerikas valstij tagad priekšā smags darbs, lai uz visiem laikiem izbeigtu vairāk nekā pusgadsimtu ilgušo asiņaino pilsoņkaru.

Pamiers ar FARC pagarināts līdz gada beigām

Kolumbijas prezidents Huans Manuels Santoss ceturtdien paziņojis, ka ar komunistisko kaujinieku grupējumuKolumbijas Revolucionārie bruņotie spēki (FARC) noslēgtais pamiers tiek pagarināts līdz 31.decembrim. Prezidents arī pauda cerību, ka līdz tam brīdim ar FARC izdosies panākt jaunu miera vienošanos.

Pēc negatīvā balsojuma referendumā FARC kaujinieki atgriežas slēpņos

Kolumbijas komunistiskā kaujinieku grupējuma Kolumbijas Revolucionārie bruņotie spēki (FARC) nemiernieki atgriezušies savos slēpņos Kolumbijas džungļos un kalnos pēc tam, kad kolumbieši referendumā noraidīja grupējuma un valdības panākto miera vienošanos, paziņojis Sarkanais Krusts.FARC kaujinieki bija bija sapulcējušies valsts dienvidos, gatavojoties paredzētajam atbruņošanās procesam, ko būtu bijis jāuzrauga ANO.

Kolumbijas prezidents: Pamiers ar FARC beigsies 31.oktobrī

Kolumbijas prezidents Huans Manuels Santoss otrdien paziņojis, ka ar komunistisko kaujinieku grupējumu Kolumbijas Revolucionārie bruņotie spēki (FARC) noslēgtais pamiers beigsies 31.oktobrī, abām pusēm cenšoties saglābt miera vienošanos pēc tam, kad kolumbieši referendumā to noraidīja."Es ceru, ka mēs varam virzīties uz priekšu (.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide