Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

FIB

FIB izmeklē plānu nomelnot Milleru

ASV Federālais izmeklēšanas birojs (FIB) veic izmeklēšanu par centieniem nomelnot īpašo prokuroru Robertu Milleru, kurš vada izmeklēšanu par Krievijas iejaukšanos Savienoto Valstu prezidenta vēlēšanās, otrdien paziņoja Millera birojs.

FIB direktors: Krievija turpina ietekmes operācijas ASV

ASV federālā izmeklēšanas biroja (FIB) direktors Kristofers Rejs trešdien paziņojis, ka Krievija turpina izmantot viltus ziņas, propagandu un slepenās operācijas, lai uzkurinātu konfliktus Savienoto Valstu sabiedrībā.

Pēc FIB kratīšanas no Porziņģa aģenta jau atteikušies vairāki klienti

Vairāki Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) basketbolisti, pēc ASV Federālās izmeklēšanas biroja (FIB) kukuļošanas un korupcijas lietas ietvaros otrdien veiktas krastīšanas, atteikušies no ietekmīgajā sporta aģentūrā ASM Sports strādājošā basketbola aģenta Endija Millera, ar kuru sadarbojas arī latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis, pakalpojumiem.

FIB kratīšanas laikā konfiscē Porziņģa aģenta datoru

ASV Federālais izmeklēšanas birojs (FIB) otrdien kukuļošanas un korupcijas lietas ietvaros veicis kratīšanu ietekmīgajā sporta aģentūrā ASM Sports, konfiscējot daudzu pazīstamu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētāju, tajā skaitā latviešu zvaigznes Kristapa Porziņģa aģenta Endija Millera datoru, vēsta Ziemeļamerikas mediji.

Plašā konfrontācija

Iepriekšējās nedēļas nogalē tika paaugstinātas likmes ASV un Krievijas diplomātu karos, turklāt Vašingtona ne tikai pieprasīja, lai Krievijas diplomāti pamet ģenerālkonsultātu Sanfrancisko, kā arī tirdzniecības pārstāvniecības Vašingtonā un Ņujorkā, bet pēc tam, kad diplomāti ēkas bija atstājuši, tās pārmeklēja arī ASV FIB.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide