Laika ziņas
Šodien
Sniegs

FIB

Pastiprina drošību pirms Baidena inaugurācijas

ASV institūcijas sākušas pastiprināt drošības pasākumus pirms 20. janvārī paredzētās jaunievēlētā prezidenta Džo Baidena inaugurācijas. Tēvzemes drošības departamenta vadītāja pienākumu izpildītājs Čeds Vulfs pavēlējis ASV Drošības dienestam jau no šodienas – gandrīz nedēļu ātrāk, nekā plānots, – sākt operācijas, lai sagatavotu drošības pasākumus inaugurācijai.

FIB direktors: Krievija turpina ietekmes operācijas ASV

ASV federālā izmeklēšanas biroja (FIB) direktors Kristofers Rejs trešdien paziņojis, ka Krievija turpina izmantot viltus ziņas, propagandu un slepenās operācijas, lai uzkurinātu konfliktus Savienoto Valstu sabiedrībā.

Pāris dienas pirms pensionēšanās atlaiž bijušo FIB direktora vietnieku

ASV ģenerālprokurors Džefs Sešnss pietktdien paziņoja, ka atlaidis bijušo Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) direktora vietnieku Endrū Makeibu divas dienas pirms viņa plānotās pensionēšanās datuma. Sešnsa lēmums par Makeiba atlaišanu stājās spēkā nekavējoties.

Tramps apšaudi Floridā izmanto, lai kritizētu FIB izmeklēšanu par Krievijas iejaukšanos vēlēšanās

ASV prezidents Donalds Tramps asi kritizējis Federālo izmeklēšanas biroju (FIB), norādot, ka drošībnieki "nebūtu palaiduši garām neskaitāmos signālus" par jaunieti, kurš vidusskolā Floridā sarīkoja masu slaktiņu, ja "netērētu tik daudz laika, mēģinot pierādīt Krievijas iejaukšanos vēlēšanu procesā". Pēc šāda Trampa paziņojuma pats prezidents saskārās ar nesaudzīgu kritiku un pārmetumiem, ka viņš traģisko notikumu izmanto, lai nodotu politisku vēstījumu.

Tramps atsakās atslepenot demokrātu memorandu

ASV prezidents Donalds Tramps drošības apsvērumu dēļ piektdien atteicās publiskot demokrātu izstrādātu memorandu, kas ir atbilde uz republikāņu apgalvojumiem, ka Federālais Izmeklēšanas birojs (FIB) ļaunprātīgi izmantojis savas pilnvaras, izmeklējot Trampa vēlēšanu kampaņas darbību.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide