Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Fono Cēsis

Bezmaksas festivālā Fono Cēsis publiku iekustinās septiņi dīdžeji

Šajā nedēļas nogalē - 19. un 20. jūlijā - Cēsīs norisināsies ikgadējais bezmaksas festivāls Fono Cēsis, kas jau tradicionāli notiek Cēsu pilsētas svētku laikā. Tas divu dienu gaitā uz skatuves pulcēs tādas grupas kā Skyforger, The Sound Poets, Dzelzs vilks un daudzas citas. Abus vakarus oficiālā ballīte norisināsies gan festivāla norises vietā, gan Fonoklubā. Tāpat pilsētas viesiem tiks nodrošināta labiekārtota telšu pilsētiņa.

Uz Fono Cēsis skatuves - arī The Sound Poets un viesi no Izraēlas

Uz mūzikas festivāla Fono Cēsis, kas norisināsies Cēsu pilsētas svētku ietvaros 19. un 20. jūlijā, skatuves kāps arī pazīstamā pašmāju apvienība The Sound Poets, kā arī viesi no Izraēlas Age is a Box, portālu Diena.lv informēja pasākuma organizatori, izsludinot otrās dienas mūziķus.

Bezmaksas festivāls Fono Cēsis izziņo pilnu programmu

Mūzikas festivāls Fono Cēsis, kas norisināsies Cēsis 812 svinību laikā 20. un 21. jūlijā, papildina mūziķu sarakstu ar Latvijā zināmām grupām un māksliniekiem, kas bezmaksas pasākumā apmeklētājus priecēs divu dienu garumā.

Bezmaksas festivāls Fono Cēsis izziņo norises vietu un laiku

Ikgadējais mūzikas festivāls Fono Cēsis šogad norisināsies 20. un 21. jūlijā - Cēsis 812 svinību laikā -, un atkal atgriezīsies tā dēvētajā Smilšu laukumā Uzvaras bulvārī 22, portālu Diena.lv informēja pasākuma rīkotāji.

Krāšņi noslēdzies festivāls Fono Cēsis 2017

Sestdien Cēsu pils parkā noslēdzās festivāls Fono Cēsis, kura otrajā dienā uzstājas tādas grupas kā Dzelzs Vilks un Satellites LV, kā arī Roberts Gobziņš un Resnie putni. Foto: Publicitātes attēli.

Sākas bezmaksas festivāls Fono Cēsis: Piecas lietas, kas jāzina apmeklētājiem

Ar grupas Doni Tondo koncertu 21. jūlijā plkst.19 tiek atklāts bezmaksas festivāls Fono Cēsis, kas norisinās Cēsis 811 svinību laikā, divu dienu laikā uz skatuves pulcējot sešpadsmit grupas, tostarp arī zināmāko Igaunijas apvienību Ewert and the Two Dragons, kā arī sešus dīdžejus. Festivāla organizatori piedāvā arī apkopojumu ar lietām, kas jāņem vērā apmeklētājiem.

Bezmaksas festivāls Fono Cēsis izziņo dīdžeju programmu un telšu pilsētu

Bezmaksas festivāls Fono Cēsis, kas norisināsies Cēsis 811 svinību laikā 21. un 22. jūlijā, savu darbību izvērtīs arī Fonoklubā, kur ballīte abu vakaru gaitā norisināsies gan iekštelpās, gan āra terasē. Tāpat Fono Cēsis laikā darbosies īpaši iekārtota telšu pilsētiņa, portālu Diena.lv informēja festivāla organizatori.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide