Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Gazprom

Noskaidrots Gazprom piederošo Conexus akciju pircējs, kuru vēl neatklāj

Izsolē, kas pirmdien notika Krievijas valsts kontrolētā dabasgāzes koncerna Gazprom elektroniskajā tirdzniecības platformā, noskaidrots uzņēmumam piederošo Latvijas dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora Conexus Baltic Grid (Conexus) akciju paketes pircējs, paziņojusi Krievijas kompānija.

Gazprom samaksājis Ukrainai 2,9 miljardus dolāru

Krievijas enerģētikas uzņēmums Gazprom samaksājis 2,9 miljardus dolāru Ukrainas uzņēmumam Naftogaz, lai noregulētu ieilgušo strīdu par tranzīta izmaksām gāzes transportēšanai uz Eiropu, piektdien paziņoja kompānija.

Gotlande aizliedz Gazprom izkraut caurules ostā

Gotlandes vietējās pašvaldības pārstāvis paziņojis, ka neļaus uzņēmumam Gazprom izkraut caurules, kas paredzētas Nord Stream 2 būvniecībā, uz salas, raksta portāls Meduza.io

Ziemeļu straumes Ukrainas vietā?

Iepriekšējās nedēļas laikā augstā līmenī apstiprinājās informācija, ka Eiropas Komisija (EK) vienošanās ar Krievijas korporāciju Gazprom ietvaros nepiemēros gāzes gigantam soda sankcijas 2012. gada septembrī uzsāktajā izmeklēšanā par negodīgām gāzes cenām Austrumeiropai un Baltijas valstīm. Tāpat EK apliecināja presē izskanējušās ziņas, ka Gazprom turpmāk varēs izmantot (gan ar dažām atrunām) līdz pat 90% gāzesvada Opal, kas savieno Ziemeļu straumi ar Čehiju, tranzīta jaudu līdzšinējo 50% vietā.

Stokholmas šķīrējtiesa: Lietuva neatgūs no Gazprom pārmaksātos 1,4 miljardus eiro

Stokholmas starptautiskā šķīrējtiesa, kas izskatīja gandrīz četrus gadus ilgušo Lietuvas strīdu ar Krievijas gāzes koncernu Gazprom attiecībā uz aptuveni 1,4 miljardu eiro pārmaksu par Lietuvai piegādāto gāzi, nav atzinusi Gazprom pārkāpumus, trešdien žurnālistiem paziņojis enerģētikas ministrs Roks Masjulis.

Baltijas valstis apsver iespēju veidot vienotu gāzes tirgu

Baltijas valstu enerģētikas regulatori un politiķi apsver iespēju veidot vienotu gāzes tirgu, lai atvieglotu savstarpējo tirdzniecību, un visvairāk to vēlas Lietuva un Igaunija, tikmēr Latvija noskaņota atturīgāk, norādījušas Lietuvas amatpersonas.Netiek izslēgta iespēja, ka nākotnē, izbūvējot gāzesvadu starp Igauniju un Somiju, vienotajā tirgū iekļautos arī Somija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide