Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +11 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Grīziņkalns

Aicina piedalīties vides objekta Laika kapsula radīšanā

Brīdī, kad laiks un tā esība ir nozīmīgāka un svarīgāka kā jebkad agrāk, Grīziņkalna parkā 20., 21. un 30. maijā iepretim Glass Point studijai tiks radīts un atklāts vides objekts Laika kapsula programmas Radošā Eiropa un LR Kultūras ministrijas atbalstīta projekta Imagining Sustainable Glass Network Europe ietvaros. Projektā aicināts piedalīties ikviens, lai dotu iespēju jaunām auditorijām atklāt stikla mākslu.

Sestdien - Lieldienu sagaidīšanas pasākums Grīziņkalnā

Sestdien, 30.martā Rīgā, Grīziņkalnā no plkst.12.00 līdz 14.00 projekta Esmu Grīziņkalna patriots ietvaros notiks Lieldienu sagaidīšanas svētki, kuros pilsētas iedzīvotājiem būs iespēja iepazīt ne tikai Lieldienu tradīcijas, bet arī pašu Grīziņkalna apkārtni.

Grīziņkalnā spēkiem mērojas ielu vingrošanas zvaigznes

Sestdien Grīziņkalna parkā, Rīgā atklāts Pasaules čempionāts ielu vingrošanā, kurā dienas garumā tiks noskaidrots jaunais pasaules čempiona titula ieguvējs, kā arī tiks rīkotas tautas klases sacensības.

Bītboksa meistari sacentīsies 26.jūlijā Grīziņkalnā

26. jūlijā Rīgā, Grīziņkalnā Ghetto Basket turnīra laikā tiks rīkotas īpašas bītboksa sacensības, kurās piedalīsies astoņi bītboksa meistari, informēja pasākuma organizatori. Bītboksa meistaru cīņas sāksies plkst. 19.30, un tajās piedalīsies tādi mikrofona meistari kā _MasK, Bazooka, Royal Unicorn, Tolsty, Wicked, Pētersīlis, Kazha un Antons.

Uzsākta Grīziņkalna kultūrvēsturiskā centra veidošana

Aprīlī noslēdzās ERAF līdzfinansētā projekta Grīziņkalna kultūrvēsturiskā mantojuma tūrisma potenciāla stiprināšana izsludinātais iepirkuma konkurss par ēkas Krāsotāju ielā 12, Rīgā restaurācijas un labiekārtošanas 2.kārtu un šobrīd ir noslēgts būvniecības līgums. Atbilstoši iepirkuma konkursa rezultātiem, darbu izpildi nodrošinās SIA HEXO.

Par vairāk nekā 5 milj.latu atjaunos Grīziņkalnu, Ziedoņdārzu un Miera parku

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālo atbalstu plāno labiekārtot Rīgas pilsētas degradētās teritorijas Grīziņkalnā un Miera dārzā, pārvēršot tās par iedzīvotājiem un tūristiem pievilcīgu kultūras un atpūtas telpu, informēja departamenta sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Ābeltiņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide