Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +12 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Hermaņa Brauna fonds

Rīgas biržā notiks koncertu un lekciju cikls Leons Baksts un viņa laika varoņi

Izstādes Leons Baksts un viņa laiks ietvaros Hermaņa Brauna fonds sadarbībā ar mākslas muzeju Rīgas birža aicina apmeklēt četru koncertu un lekciju ciklu Leons Baksts un viņa laika varoņi, piedāvājot baudīt ne tikai mākslu un mūziku, bet arī sastapt un dzirdēt dažādas mākslas pasaules personības.

Muzikālās filmas - bez maksas

Hermaņa Brauna fonds sācis jaunu, vēl nebijušu projektu - muzikālo filmu festivālu Artissimo-Cinema, kas papildina festivāla Artissimo mūzikas programmu. Jūrmalas pilsētas muzejā šonedēļ ik vakaru plkst. 19 skatāmas leģendāras animācijas, mākslas filmas, kā arī operas un mūzikla ekranizējumi. Šogad visi filmu demonstrējumi baudāmi bez maksas, ielūgumus rezervējot www.hbf.lv, Biļešu servisā vai pa tālruni 67205444.

Aprīļa sākumā Rīgā muzicēs pianists Mihails Pļetņovs

4.aprīlī Lielajā ģildē notiks īpašs koncerts: pēc Hermaņa Brauna fonda uzaicinājuma sadarbībā ar Petera Avena labdarības fonu Paaudze Rīgā atkal spēles izcilais pianists un Grammy balvas laureāts Mihails Pļetņovs.Koncertā slavenais pianists atskaņos Johana Sebastiana Baha, Jozefa Haidna un Volfganga Amadeja Mocarta klavierkoncertus.

Romas Svētās Cecīlijas Nacionālās akadēmijas orķestra koncerta recenzija. Ar mīlestību. Tik neparasti viegli

Absolūts muzicēšanas prieks Romas Svētās Cecīlijas Nacionālās akadēmijas orķestra, diriģenta Antonio Papāno un vijolnieka Džošuas Bella vieskoncertā Latvijas Nacionālajā operā 11.februārīIzsmalcināti precīzs, līdz vissmalkākajai detaļai perfekts, vienlaikus arī aizrautīgs, priekpilns, iedvesmots un iedvesmojošs klausītājus pirmdienas vakarā operas lielajā zālē par godu Hermaņa Brauna fonda 15 gadu jubilejai apbūra Romas Svētās Cecīlijas Nacionālās akadēmijas orķestris galvenā diriģenta sera Antonio Papāno vadībā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide