Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ieroči

Imantā jaunietis skolā ierodas ar Airsoft ieroci

Trešdien, 10. oktobrī, pulksten 14 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu Imantas izglītības iestādes audzēkni, kurš atnācis uz skolu ar ieroci. Uz norādīto mācību iestādi nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa, vēsta RPP.

Atšķirīga mīla pret ieročiem

Šveicē, tāpat kā ASV, ir liels skaits šaujamieroču, un daudzi šveicieši, tāpat kā amerikāņi, šaujamos uztver kā daļu no savas identitātes. Tajā pašā laikā Šveice piedzīvojusi tikai dažas masu apšaudes, bet ASV tās notiek regulāri. Kas atšķir abas zemes?

Bažās par robotiem-slepkavām pētnieki aicina boikotēt Dienvidkorejas universitāti

Vairāk nekā 50 prominenti akadēmiķi un mākslīgā intelekta jomas pētnieki no 30 valstīm parakstījuši aicinājumu boikotēt Dienvidkorejas universitāti - Korejas Zinātnes un augsto tehnoloģiju institūtu -, saistībā ar bažām par šīs universitātes noslēgto līgumu ar militārās tehnoloģijas ražotāju Hanwha Systems. Pētnieki nobažījušies, ka Dienvidkorejas universitātes sadarbība ar Hanwha Systems beigsies ar autonomo ieroču jeb tā dēvēto robotu-slepkavu izstrādi.

Apšaudē Marseļā divi nogalinātie un ievainota pusaudze

Apšaudē ar Kalašņikova automātu Francijas dienvidu pilsētā Marseļā sestdienas rītā nogalināti divi vīrieši un smagi ievainota 14 gadu veca meitene, paziņoja policijas komisārs Lorāns Nunezs.Abi vīrieši, kuru identitāte netiek publiskota, neilgi pēc uzbrukuma tika nošauti automašīnā stāvvietā, kas atrodas Marseļas ziemeļu rajona dzīvojamo māju kompleksā Consolat.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide