Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +5 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Ieroči

Atšķirīga mīla pret ieročiem

Šveicē, tāpat kā ASV, ir liels skaits šaujamieroču, un daudzi šveicieši, tāpat kā amerikāņi, šaujamos uztver kā daļu no savas identitātes. Tajā pašā laikā Šveice piedzīvojusi tikai dažas masu apšaudes, bet ASV tās notiek regulāri. Kas atšķir abas zemes?

Bažās par robotiem-slepkavām pētnieki aicina boikotēt Dienvidkorejas universitāti

Vairāk nekā 50 prominenti akadēmiķi un mākslīgā intelekta jomas pētnieki no 30 valstīm parakstījuši aicinājumu boikotēt Dienvidkorejas universitāti - Korejas Zinātnes un augsto tehnoloģiju institūtu -, saistībā ar bažām par šīs universitātes noslēgto līgumu ar militārās tehnoloģijas ražotāju Hanwha Systems. Pētnieki nobažījušies, ka Dienvidkorejas universitātes sadarbība ar Hanwha Systems beigsies ar autonomo ieroču jeb tā dēvēto robotu-slepkavu izstrādi.

Apšaudē Marseļā divi nogalinātie un ievainota pusaudze

Apšaudē ar Kalašņikova automātu Francijas dienvidu pilsētā Marseļā sestdienas rītā nogalināti divi vīrieši un smagi ievainota 14 gadu veca meitene, paziņoja policijas komisārs Lorāns Nunezs.Abi vīrieši, kuru identitāte netiek publiskota, neilgi pēc uzbrukuma tika nošauti automašīnā stāvvietā, kas atrodas Marseļas ziemeļu rajona dzīvojamo māju kompleksā Consolat.

FOTO: Desmit cilvēku grupējumam konfiscē lielu daudzumu ieroču un munīcijas

Likumsargi aizturējuši desmit cilvēku grupējumu, kas nodarbojies ar ieroču un munīcijas nelegālu apriti, informē Valsts policija.Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes (KIP) darbinieki saistībā ar nelikumīgu šaujamieroču munīcijas un sprādzienbīstamu priekšmetu apriti vairākās Latvijas pilsētās aizturējuši desmit personas. Pie šīm personām atrasta dažādu veidu munīcija, šaujamieroči, sprāgstvielas un spridzināšanas ietaises.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide