Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ineta Ziemele

Ziemele sāks pildīt EST tiesneša amata pienākumus

Otrdien bijusī Satversmes tiesas (ST) priekšsēdētāja Ineta Ziemele stāsies Eiropas Savienības Tiesas (EST) tiesneša amatā uz atlikušo bijušā EST tiesneša Egila Levita pilnvaru termiņu līdz 2024.gada 6.oktobrim.

Ziemele EST tiesneses amatā stāsies oktobrī

Aizejošā Satversmes tiesas (ST) priekšsēdētāja Ineta Ziemele darba pienākumus Eiropas Savienības tiesā (EST) sāks pildīt 6.oktobrī pēc svinīgā solījuma došanas, aģentūru LETA informēja tiesā.

Skatīsimies atvērtām acīm

Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele par megaizaicinājumu Latvijas modernajam valstiskumam, viedo padomes nepieciešamību un to, kāpēc viņa neredz sapņus.

Ziemele: Latvijā trūkst plašāka mēroga skatījuma

"Tas, ko redzu, ka Latvijas attīstības procesā tiešām lielās domāšanas ir pietrūcis," intervijā Romānam Meļņikam pauž Satversmes tiesas tiesnese profesore Ineta Ziemele.Fragments no intervijas: Runājat par tiesību sistēmu. Vai mums tā veidojas viengabalaina? Vai nav tā, ka mēs sagrābstām, jā, kaut vai vislabāko, bet no dažādām sistēmām, un tad tas, kas top te, sanāk visai sadrupināts?Protams, ka ir tā.

Koalīcija Satversmes tiesneša amatam virzīs pašreizējo ECT tiesnesi Inetu Ziemeli

Valdību veidojošo partiju koalīcija Satversmes tiesneša (ST) amatam nolēmusi izvirzīt pašreizējo Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) tiesnesi Inetu Ziemeli.Par to šodien pēc koalīcijas padomes sēdes informēja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (Vienotība).Kā ziņots, Saeimas deputāti līdz 1.augustam varēs izvirzīt kandidatūras Satversmes tiesas (ST) tiesneša amatam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide