Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

iPhone

Apple nāk klajā ar četriem jauniem iPhone

ASV tehnoloģiju uzņēmums Apple otrdien nāca klajā ar četriem jauniem viedtālruņa iPhone modeļiem, kas ir piemēroti 5G (piektās paaudzes) mobilo sakaru standartam.

Apple šefs atzīst rūkošu iPhone pieprasījumu

ASV informācijas tehnoloģiju gigants Apple Inc. atzinis, ka pieprasījums pēc viedtelefoniem iPhone samazinās, apstiprinot investoru bažas, ka uzņēmuma rentablākais produkts zaudējis daļu savas pievilcības.

Asprāši Maskavā par iPhone samaksā ar vannu sīknaudas

Grupa Maskavas jauniešu izspēlējuši joku, kas, kā izrādās, Krievijā ir visnotaļ populārs, tikai šoreiz to realizējot vēl iepriekš nebijušā apmērā. Proti - ik pa laikam sociālajos tīklos parādās video no Krievijas, kur pircējs par iPhone norēķinās ar lielu daudzumu sīknaudas. Šoreiz, lai iegādātos iPhone XS, jaunieši savākuši pilnu vannu ar sīknaudu, ko tad veikalā arī izmantoja kā "maku", raksta The Moscow Times.

iPhone palēnināšanu ASV izvērtē akciju tirgus regulatori un tiesa

ASV akciju tirgus regulatori izvērtē Kalifornijā bāzētā tehnoloģiju ražotāja Apple noklusēto un tikai pēc publiski izklāstīta eksperimenta plašākai publikai apstiprināto iPhone iepriekšējo paaudžu viedierīču darbības palēnināšanu, vēsta Wall Street Journal un Bloomberg. Šis aspekts vairākās valstīs tiek vērtēts arī tiesā.

Apple ļaus atslēgt vecāko telefonu darbības bremzēšanu

Apple boss Tims Kuks apsolījis, ka līdz ar nākamo iOS operētājsistēmas jauninājumu lietotājs varēs izslēgt iespēju ierobežot telefona darbību vecākas baterijas ilgākai darbībai, vēsta The Verge, atsaucoties uz Kuka pausto intervijā ABC News.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide