Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +25 °C
Skaidrs
Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Ivo Lakučs

Ivo Lakučs apstrīd LRF lēmumu par diskvalifikāciju

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) par godīgas spēles principa pārkāpšanu uz sešiem mēnešiem diskvalificētais Latvijas čempiona BMX sacensībās Kristena Krīgera treneris Ivo Lakučs ir apstrīdējis federācijas lēmumu par diskvalifikāciju, trešdien ziņu aģentūru LETA informēja Lakuča aizstāvis zvērināts advokāts Andris Tauriņš.

Lakučs: BMX iekšienē notiek nepārtraukts karš

BMX riteņbraukšanas sabiedrībā Latvijā šobrīd ir drausmīgas savstarpējās attiecības un notiek nepārtraukts karš, intervijā žurnāla Sporta Avīze oktobra numurā stāsta Māri Štrombergu divas reizes līdz olimpiskā čempiona titulam aizvedušais treneris Ivo Lakučs, kurš nesen saņēma pusgada diskvalifikāciju no šī sporta veida.

Cenšas vēlreiz iegriezt panākumu riteni

Īsā laika posmā par sportista karjeras beigām paziņojot diviem pēdējās dekādes vadošajiem Latvijas BMX riteņbraucējiem, pavisam jauna ceļa sākumā nonācis sporta veids, kas atnesis Latvijai divas olimpiskās zelta godalgas. Latvijas izlases galvenais treneris Ivo Lakučs apzinās, ka gados jaunu komandu dalība Eiropas čempionātā, kas pirmo reizi notiks Valmierā, un cīņa par ceļazīmi uz 2020. gada Tokijas olimpiskajām spēlēm būs izaicinājumiem un pārbaudījumiem piesātināta, tomēr pieredzējušais speciālists no tā nebaidās, jo zina panākumu recepti. "Jāstrādā," viņš neskaitāmas reizes atkārto sarunas laikā, paužot apņēmību atgriezt Latvijas BMX uz panākumu takas.

Lakučs pēc BMX sezonas: Izšķirošais būs nākamais gads

Trīs svarīgākos sezonas uzdevumus šogad neizdevās izpildīt Latvijas BMX riteņbraucējiem, ar kuriem saistās vienas no lielākajām cerībām nākamā gada vasaras olimpiskajās spēlēs, taču izlases galvenais treneris Ivo Lakučs saglabā vēsu prātu un norāda uz vairākiem optimismu rosinošiem faktoriem pirms starta Riodežaneiro.

Lakučs: Štrombergam savi mērķi galvā ir jāsakārto no jauna

Latvijas vadošajam BMX riteņbraucējam Mārim Štrombergam, sākot plānveidīgu gatavošanos 2016.gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, savi mērķi paša galvā ir jāsakārto no jauna, jo allaž jau sasniegtu panākumu atkārtošana nāk smagāk, uzskata Latvijas izlases galvenais treneris Ivo Lakučs.Pērnā novembra izskaņā divkārtējais olimpiskais čempions Štrombergs pirmoreiz karjerā kļuva par ASV čempionāta kopvērtējuma uzvarētāju.

Ivo Lakučs: Zeltu Londonā bijām pelnījuši

Ja visu izdari pēc labākās sirdsapziņas un vēl vairāk, tad esi pelnījis rezultātu. Ar šādu filozofiju strādā BMX riteņbraukšanas treneris Ivo Lakučs, kura audzēknis Māris Štrombergs šovasar Londonā kļuva par divkārtēju olimpisko čempionu. Lakučs jau ceturto reizi nominēts Latvijas Gada labākā trenera balvai, taču allaž eksperti augstāk novērtējuši kāda cita veikumu. Piektdien svinīgajā ceremonijā pie pelnītā apbalvojuma beidzot vajadzētu tikt arī Ivo.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide