Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ivo Lakučs

Lakučs: Kritiķi teica, ka es neko neesot sasniedzis un jauni čempioni nav izauguši

Par iemeslu pamest Latvijas BMX izlases galvenā trenera amatu daļēji kalpojis kritiķu nepamatotais viedoklis, ka speciālists neko neesot sasniedzis un jauni čempioni viņa vadībā nav izauguši, sarunā ar aģentūru LETA stāsta bijušais valstsvienības stūrmanis un divu olimpisko spēļu dalībnieks Ivo Lakučs.

Latvijas BMX izlases galvenais treneris Lakučs iesniedzis atlūgumu

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) padome ceturtdien ir pieņēmusi BMX klubu padomes priekšlikumu par līdzšinējā Latvijas BMX izlases galvenā trenera Ivo Lakuča atsaukšanu no ieņemama amata. BMX klubu padomes priekšlikuma pamatā ir Lakuča iesniegums, kurā viņš lūdz atbrīvot sevi no Latvijas BMX izlases galvenā trenera amata. Šajā amatā tituliem bagātais treneris bija no 2013. gada. vēsta LRF.

Lakučs pēc BMX sezonas: Izšķirošais būs nākamais gads

Trīs svarīgākos sezonas uzdevumus šogad neizdevās izpildīt Latvijas BMX riteņbraucējiem, ar kuriem saistās vienas no lielākajām cerībām nākamā gada vasaras olimpiskajās spēlēs, taču izlases galvenais treneris Ivo Lakučs saglabā vēsu prātu un norāda uz vairākiem optimismu rosinošiem faktoriem pirms starta Riodežaneiro.

Lakučs: Štrombergam savi mērķi galvā ir jāsakārto no jauna

Latvijas vadošajam BMX riteņbraucējam Mārim Štrombergam, sākot plānveidīgu gatavošanos 2016.gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, savi mērķi paša galvā ir jāsakārto no jauna, jo allaž jau sasniegtu panākumu atkārtošana nāk smagāk, uzskata Latvijas izlases galvenais treneris Ivo Lakučs.Pērnā novembra izskaņā divkārtējais olimpiskais čempions Štrombergs pirmoreiz karjerā kļuva par ASV čempionāta kopvērtējuma uzvarētāju.

Ivo Lakučs: Zeltu Londonā bijām pelnījuši

Ja visu izdari pēc labākās sirdsapziņas un vēl vairāk, tad esi pelnījis rezultātu. Ar šādu filozofiju strādā BMX riteņbraukšanas treneris Ivo Lakučs, kura audzēknis Māris Štrombergs šovasar Londonā kļuva par divkārtēju olimpisko čempionu. Lakučs jau ceturto reizi nominēts Latvijas Gada labākā trenera balvai, taču allaž eksperti augstāk novērtējuši kāda cita veikumu. Piektdien svinīgajā ceremonijā pie pelnītā apbalvojuma beidzot vajadzētu tikt arī Ivo.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide