Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Izglītības iestādes

Pēc rudens brīvlaika 7.-12.klašu skolēni nedēļu mācīsies attālināti

Pēc rudens brīvlaika, no 26.oktobra līdz 30.oktobrim, mācību process 7.-12.klašu audzēkņiem notiks attālināti, paredz valdībā apstiprinātie grozījumi noteikumos Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Tāpat no sestdienas, 17.oktobra, līdz 6.novembrim nodarbības un mēģinājumi interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības programmās, kā arī amatiermākslas kolektīviem, notiks attālināti, taču individuālās nodarbības drīkstēs organizēt klātienē.

Līdz šim Covid-19 skāris 47 izglītības iestādes

Līdz šim saslimšana ar Covid-19 konstatēta 47 Latvijas izglītības iestādes, trešdien žurnālistiem atklāja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

No lielpilsētas uz lauku skolu

Kad uz direktora amatu tika rīkots konkurss, pašvaldība kā piemērotāko kandidāti atzina tieši Agnesi Lepsi. Pirmkārt, tāpēc, ka ir vietējā (viņas dzimtā vieta ir Madliena, kas no Ķeipenes ir vien dažu kilometru attālumā), kura tiešām vēlas saglabāt šo izglītības saliņu laukos. Otrkārt, tāpēc, ka enerģiska un idejām bagāta.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide