Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Izstāde

Apbalvo par sasniegumiem

Pagājušajā nedēļā Rīgā Ķīpsalas izstāžu centrā noritēja tūrisma izstāde Balttour 2024. Tā pulcēja 342 uzņēmumus un to pārstāvjus no 34 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Gruzijas, Ukrainas, Polijas un citām valstīm. Izstādi apmeklēja 21 725 cilvēki, no kuriem 4300 bija tūrisma profesionāļi. Izstādes laikā noritēja arī konference Tūrisma pētījumi Latvijā: aktualitātes un nākotnes virzieni.

Provodņikā tiks atklāta Sandras Strēles izstāde Nozudušie II

30. augustā, plkst. 18.00 radošajā kvartālā Provodņiks tiks atklāta mākslinieces Sandras Strēles izstāde Nozudušie II. Izstāde ir eksperimentāla mākslinieces garā, gleznieciskā stāsta atkāpe, pievēršoties viena varoņa – dārza rūķa – ikdienas, labklājības un tiesību humoristiskām interpretācijām.

LMA notiks kinētiskās mākslas klasiķa Rožē Vildēra izstāde un lekcija

No 11. līdz 20. maijam Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) ar izstādi Līnijas kustībā. 60 gadu kinētiskajā mākslā viesosies viens no kinētiskās mākslas pamatlicējiem Kanādas francūzis Rožē Vildērs. Viņš ir viens no pirmajiem māksliniekiem pasaulē, kurš mākslā sāka izmantot datortehniku un algoritmus

Timms un viņa burvju zīmulis

Notikumu un ceļojumu atspoguļojums, cilvēku portretējumi, eksperimenti keramikā – mākslinieka Georga Vilhelma Timma radošums novērtējams nupat mākslas muzejā Rīgas birža atklātajā viņa darbu izstādē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide