Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Jāņa Rozes apgāds

Līdzās augiem, putniem un vējiem

Latviešu valodā tik tikko ir iznācis pazīstamās islandiešu rakstnieces Oidiras Avas Olafsdotiras debijas romāns Rabarberu sarkanais (Jāņa Rozes apgāds), kas viņas dzimtenē ir ticis izdots 1998. gadā. Tas ir stāsts par meiteni, vārdā Augustīne, kura nav tāda kā visi citi. Viņa dzīvo savā skaitļu, vārdu un dziesmu pasaulē, pavisam tiešā dabas tuvumā, līdzās augiem, putniem un vējiem, ar skatu uz Kalnu, kura aicinājums ir viņas mūža lielākais sapnis, ceļš uz mērķi un atbrīvošanos.

Džordžs Rodems, Slava Harasimoviča. Tas ir van Gogs

Jāņa Rozes apgādā iznākusi ilustrēta grāmata Tas ir van Gogs, kas rosina iepazīt slaveno nīderlandiešu gleznotāju Vinsentu van Gogu, pavēstīja apgāda pārstāve Ieva Krūmiņa.

Luiss Martins Santoss. Klusuma laiks

Jāņa Rozes apgāds Edvīna Raupa tulkojumā laidis klajā Luisa Martina Santosa romānu Klusuma laiks, kas ir atzīts par vienu no labākajiem divdesmitā gadsimta spāņu romāniem.

Umberto Eko. Iepriekšējās dienas sala

Jāņa Rozes apgādā iznācis ievērojamā itāļu rakstnieka un semiotiķa Umberto Eko romāns Iepriekšējās dienas sala, informēja izdevniecības pārstāve Ieva Krūmiņa. Tas_ _ir jau desmitais slavenā autora darbs, kuru izdevis Jāņa Rozes apgāds.

Grāmatas Akmens kļavas recenzija. Mēs neesam raganas

Neraugoties uz detektīvintrigas līkločiem, Ļenas Eltangas romāns nav grāmata, ko lasīs sižeta dēļ. Viens no lielākajiem valdzinājumiem ir tā valoda – lēna, blīva, metaforiska, miglaina, sevī pakāpeniski ievelkoša kā kūdras purvs

Deivids Pārkinsons. Kino. 100 būtiskas idejas

Jāņa Rozes apgādā iznākusi jauna un bagātīgi ilustrēta grāmata _Kino. 100 būtiskas idejas, _informēja izdevniecības pārstāve Ieva Krūmiņa. Kino vēstures apskats vēsta par būtiskākajām kino teorijām un tehniskajiem paņēmieniem no kustīgo attēlu pirmsākumiem līdz pat šodienai. 

Ketrīna Ingrema. Tas ir Dalī

Jāņa Rozes apgādā iznākusi ilustrēta grāmata Tas ir Dalī, informēja izdevniecības pārstāve Ieva Krūmiņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide