Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +21 °C
Skaidrs
Svētdiena, 7. augusts
Madars, Alfrēds, Fredis

Jānis Joņevs

Skaists, drosmīgs un reizē absurds apgalvojums. Saruna ar rakstnieku Jāni Joņevu

Izdevniecība Dienas grāmata laidusi klajā rakstnieka Jāņa Joņeva stāstu krājumu Tīģeris par nomoda sapņiem, kurus pa pāriem mēģina sakārtot Volts Disnejs un Henrijs Fords un kuru realizēšanās viņa grāmatas lapaspusēs nereti liek atcerēties seno teicienu: esi uzmanīgs ar to, ko tu vēlies, jo tas var piepildīties.

Rakstnieki dosies pārstāvēt Latviju uz Lielbritāniju un ASV

Jūnijā rakstnieki Juris Kronbergs, Krišjānis Zeļģis, Rūta Briede un Jānis Joņevs dosies uz Lielbritāniju un Valts Ernštreits uz ASV, lai prezentētu savas nupat iznākušās grāmatas angļu valodā, kā arī piedalītos diskusijās kopā ar autoriem no Lielbritānijas un citām valstīm. Autoru mobilitāte tiek nodrošināta, pateicoties Latvijas viesu valsts statusam šī gada Londonas grāmatu tirgū, portālu Diena.lv Latvian Literature pārstāvji.

Joņeva gars, AC/DC spars un liekais svars

Reizēm latviešu vārdi, atmetot mīkstinājuma un garuma zīmes, ir viegli piemērojami starptautiskajiem standartiem un joprojām skan labi. Jo, lai ātri un vairākas reizes izrunātu vārdus "Klaņģu kalns", būs jāiziet runas mākslas nodarbību kurss, citādi tur mēli un lūpas var izmežģīt tāpat kā no "šaursliežu dzelzceļa".

Domāju, ka uz Rīgu nekad nebraukšu

Bestsellera Jelgava 94 autors Jānis Joņevs izbauda starptautisku atzinību, pārvar "vienas grāmatas autora" sindromu un izrādē Rīga. Urbānie mīti atklāj pārsteidzošas lietas cilvēku atmiņā.

Jāņa Joņeva panku teātris

Jānis Joņevs debitē dramaturģijā ar lugu Bārdas un atklāj skatītājiem vīriešu attiecības ar varu, tradīcijām un kompleksiem

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide