Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +4 °C
Daļēji saulains
Sestdiena, 8. maijs
Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Jānis Reirs

FM: ANM plāns sniegs iedzīvotājiem un uzņēmējiem ieguvumus sešās jomās

Šodien, 20. aprīlī, valdība atbalstīja informatīvo ziņojumu par Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma (ANM) plāna izmaiņām. Plāna būtiskākās izmaiņas paredz, ka Latvija izmantos visu atbalsta grantu daļu 1,82 miljardu eiro apmērā, kas pēc pēdējiem aprēķiniem pieejams Latvijai, portālu Diena.lv informēja Finanšu ministrijā.

Korupcija joprojām grauj uzticību muitai

Par Terehovas muitas darbinieku masveida aizturēšanu un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadības kūtrumu muitas darba sakārtošanā Rolanda Pētersona saruna ar finanšu ministru Jāni Reiru (JV).

Jauna konflikta epizode

Valsts policija šā gada 28. janvārī ir atteikusies sākt kriminālprocesu pēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores Ievas Jaunzemes iesnieguma, kura galvenais mērķis bijis viņas tiešais priekšnieks – finanšu ministrs Jānis Reirs (JV). Šis ir bijis tikai kārtējais solis jau ilgstošajā VID vadītājas ''kariņā'' ar viņai netīkamo ministru.

Reirs: Papildu finansējuma iespējas 2021.gada budžetā ir izsmeltas

Paredzot papildu finansējumu neatkarīgajām institūcijām, kā arī mediķu un pedagogu algu celšanai, 2021.gada budžetā nav papildu līdzekļu citu nozaru prioritārajiem pasākumiem, trešdien valdības un sociālo partneru veidojošā Nacionālajā trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) sēdē norādīja finanšu ministrs Jānis Reirs (JV).

Reirs: 2021.gada fiskālā telpa ir ar lielu mīnusu

2021.gada budžeta fiskālā telpa jeb papildus pieejamie līdzekļi dažādu pasākumu finansēšanai ir ar lielu mīnusu, otrdien pēc valdības sēdes mediju pārstāvjiem atzina finanšu ministrs Jānis Reirs (JV).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide