Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Jānis Reirs

Nauda preses piegādēm būšot

Par finansējumu Latvijas pastam, lai tas arī turpmāk var nodrošināt preses piegādes, un arī par kārtējo pārbaudi Valsts ieņēmumu dienestā ar finanšu ministru Jāni Reiru (JV) sarunājas Romāns Meļņiks.

Lasītāja viedoklis: Labklājības ministrs – bet kam tiek šī "labklājība"?

Pirms dažām dienām, klajā nākot ziņām par Krišjāņa Kariņa iespējamā Ministru kabineta sastāvu, ar izbrīnu pamanīju, ka finanšu ministra amatam atkal ir iecerēts Jānis Reirs – politiķis, kurš pirms pēdējām Saeimas vēlēšanām mums mēģināja iestāstīt, ka tieši viņš esot pienācis nozīmīgu pensiju pieaugumu. Es kā invalīds un invaliditātes pensijas saņēmējs uzskatu, ka jaunajiem Saeimas deputātiem, kuriem varētu tikt likts priekšā balsot par šo visniecīgākās frakcijas "bīdīto" pārstāvi, vajadzētu ņemt vērā sausus faktus par patieso Reira kunga "ieguldījumu" šajā jomā. Visi manis minētie fakti ir viegli pārbaudāmi.

Aizstājot izglītības ministru, Reiram zināmi uzticētie pienākumi

Labklājības ministrs Jānis Reirs (Vienotība), kurš vienlaikus ir arī 13. Saeimas deputāts un kuram tagad uzticēti arī izglītības un zinātnes ministra pienākumi, centīsies pabeigt iesāktos darbus saistībā ar izglītības satura regulējuma papildināšanu un akreditācijas kārtību, aģentūrai LETA sacīja Reirs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide