Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Jaunās sejas Saeimā "Diena" iepazīstina ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 2018. gada 6. novembra Saeimas sēdē.

Jaunās sejas Saeimā: Vairāk nekā podziņu spaidīšana

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra sēdē, iztaujājām Daci Rukšāni-Ščipčinsku, kas startēja ar trešo numuru partiju apvienības Attīstībai/Par! Vidzemes sarakstā un ir viena no četriem deputātiem, kas no šī politiskā spēka tika ievēlēti šajā apgabalā. Rukšāne-Ščipčinska jaunajā parlamenta sasaukumā apstiprināta Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā un Ilgtspējīgas attīstības komisijā.

Jaunās sejas Saeimā: Ar globālu skatījumu uz pārvaldi

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē, iztaujājām Reini Znotiņu, kurš startēja ar piekto numuru no Jaunās konservatīvās partijas Rīgas saraksta un ir viens no pieciem deputātiem, kas no šī politiskā spēka tika ievēlēts šajā apgabalā. Znotiņš parlamentā apstiprināts Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā un Eiropas lietu komisijā.

Jaunās sejas Saeimā: Nesaprotamās novilktās sarkanās līnijas

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē, iztaujājam Ingu Goldbergu, kura startēja ar otro numuru partiju apvienības Saskaņa Latgales sarakstā un ir viena no sešiem deputātiem, kas no šī spēka ievēlēti šajā apgabalā.

Jaunās sejas Saeimā: Ar darbiem pierādīt – politiķis nav lamuvārds

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē, iztaujājam Inesi Voiku, kura startēja ar septīto numuru partiju apvienības Attīstībai/Par! Rīgas sarakstā un ir viena no pieciem deputātiem, kas no šī spēka ievēlēti Rīgas apgabalā.

Jaunās sejas Saeimā: Nedarot pašam, grūti panākt izmaiņas

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, iztaujājam Ilgu Šuplinsku, kura bija Jaunās konservatīvās partijas kandidāte nr. 1 Latgalē un ir viena no diviem deputātiem, kas ievēlēti Saeimā no šī saraksta Latgalē.

Jaunās sejas Saeimā: Vairāk uzmanības laukiem

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē, šoreiz iztaujājam Ilzi Indriksoni, kura startēja ar pirmo numuru partijas Nacionālā apvienība VL! TB/ LNNK (NA) Kurzemes sarakstā un ir viena no divām šajā apgabalā ievēlētajām NA deputātēm.

Jaunās sejas Saeimā: Aizbraukušo tuvinieku signāls

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē, šoreiz uzdodam jautājumus Aldim Blumbergam, kurš startēja ar trešo numuru partijas KPV LV Vidzemes sarakstā un ir viens no četriem šajā apgabalā ievēlētajiem KPV LV deputātiem.

Jaunās sejas Saeimā: Izcelt inovācijas un reģionu tematus

Diena turpina iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē. Uzdodam jautājumus Uldim Budriķim, kurš startēja ar ceturto numuru Jaunās konservatīvās partijas Kurzemes sarakstā un ir viens no diviem šajā apgabalā ievēlētajiem JKP deputātiem.

Jaunās sejas Saeimā: Iznest publiskajā telpā Latgales vērtības

Diena turpina iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē. Uzdodam jautājumus Edmundam Teirumniekam, kurš startēja ar pirmo numuru Nacionālās apvienības Visu Latvijai!-TB/LNNK Latgales sarakstā un vienīgais šajā apgabalā no sava politiskā spēka tika ievēlēts.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide