Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Jiri Ratass

Igaunijas valdība apstiprinājusi stratēģiju iziešanai no Covid-19 krīzes

Igaunijas valdība apstiprinājusi stratēģiju iziešanai no krīzes, kas paredz pakāpeniski atvieglot Covid-19 dēļ noteiktos ierobežojumus, kad būs izpildīta virkne konkrētu nosacījumu. Kā uzsvēris premjerministrs Jiri Ratass, stratēģijas mērķis ir piedāvāt viengabalainu redzējumu par to, kā Igauniju izvest no krīzes un saskaņā ar zinātniskiem principiem noteikt ierobežojumu atvieglošanas principus un fāzes.

Igaunijas premjers ieteiks valdībai pagarināt ārkārtējo situāciju

Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass ceturtdien ierosinās valdībai vēl vismaz uz divām nedēļām pagarināt jaunā koronavīrusa ierobežošanai noteikto ārkārtējo situāciju, kas saskaņā ar 12.martā pieņemto valdības lēmumu pašlaik ir spēkā līdz 1.maijam.

Igaunijas premjers: Brisele nevar diktēt koalīcijas sastāvu dalībvalstīs

Brisele nevar noteikt, kādas koalīcijas būtu jāveido Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu parlamentos, ceturtdien paziņojis Igaunijas premjerministrs, Centra partijas priekšsēdētājs Jiri Ratass, komentējot viņam adresēto Eiropas Liberāļu un demokrātu alianses (ALDE) deputātu frakcijas vadītāja Eiropas Parlamentā, bijušā Beļģijas premjerministra Gija Verhofstata aicinājumu neveidot valdošo koalīciju ar Konservatīvo tautas partiju (EKRE).

Ratass: Igaunija apsver Krievijas diplomātu izraidīšanu

Igaunija apsver dažādas iespējas, kā atbildēt uz ķīmisko uzbrukumu dubultspiegam Lielbritānijā, tostarp Krievijas diplomātu izraidīšanu, ceturtdien paziņojis Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide