Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Jūrmala

Lai varētu vēlēt par apvienībām

Kaut arī 2014. gadā Satversmes tiesa noraidīja Jūrmalas aizsardzības biedrības (JAB) iesniegumu par iespēju atļaut arī lielo pašvaldību vēlēšanās ļaut piedalīties ne tikai partijām, bet arī vēlētāju apvienībām, līdz ar administratīvi teritoriālo reformu situācija valstī būtiski mainīsies, jo praktiski nekur vairs nebūs iespēju balsot par vēlētāju apvienību sarakstiem.

Kauguru svētku dēļ Jūrmalā tiks ierobežota satiksme

Gatavojoties 31.augustā gaidāmajiem Kauguru svētkiem, jau no šodienas Jūrmalā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi Talsu šosejas un tuvāko ielu apkārtnē, kas ietekmēs gan automašīnu, gan autobusu kustību, informēja Jūrmalas domes pārstāve Zanda Krastiņa.

Līgo svētkos norīkoti nakts vilcieni no Jūrmalas

Naktī no 23. uz 24. jūniju a/s Pasažieru vilciens pasākuma Līgo nakts Jūrmalā apmeklētāju ērtībām norīko papildu vilcienus maršrutā Rīga-Sloka-Rīga. Līgo nakts pasākumi Jūrmalā norisināsies gan Dzintaru pludmalē, gan Mellužu estrādē, un naktī norīkotie vilcieni pa ceļam uz Rīgu apstāsies visās pieturās.

Sestdien Jūrmalas virzienā kursēs papildu vilcieni

Ņemot vērā vasarīgos laika apstākļus, kā arī autoceļu remontus Jūrmalas virzienā, sestdien, 8. jūnijā, tiks norīkoti 17 papildu vilcieni maršrutā Rīga-Dubulti-Rīga, informē AS Pasažieru vilciens.

Jaunnedēļ atjaunos iebraukšanas maksu Jūrmalā

Pirmdien, 1.aprīlī, atsāksies periods, kad par iebraukšanu Jūrmalā būs jāmaksā nodeva divu eiro apmērā, aģentūru LETA informēja Jūrmalas domes pārstāve Zane Leite.

Kauguros stiprina krasta kāpas

Jūrmalas pilsētas pašvaldība šonedēļ veic pludmales kāpu stiprināšanas darbus Kauguru pludmalē, krasta zonā pieberot un izlīdzinot smiltis. Darbi tiek veikti, lai ierobežotu krasta eroziju un veicinātu pludmales zonas saglabāšanu.

Samoilovu astoto gadu pēc kārtas atzīst par gada sportistu Jūrmalā

Piektdien, 14. decembrī, Jūrmalā apbalvoti 2018. gada labākie sportisti. Jūrmalas Gada sportistu balvas saņēma vieglatlēte Kristīne Blaževiča un pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs. Kopumā tika apbalvoti sporta laureāti 15 nominācijās, vēsta pašvaldība.

Jūrmalas aizsardzības biedrība: VARAM ministram jābūt politiskajai gribai sakārtot problēmas

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) tās ministra Kaspara Gerharda vadībā nav darījusi pietiekami, lai rūpētos par apkārtējo vidi, nepieļaujot kāpu joslu apbūvi un mežu izciršanu par labu grezniem savrupnamiem un daudzdzīvokļu mājām, kā tas gadiem ilgi ir noticis atsevišķās vietvarās, uzskata Jūrmalas aizsardzības biedrības (JAB) pārstāvis Uldis Kronblūms. Kā portālam Diena.lv paziņoja biedrības pārstāvji, Kronblūms ir pārliecināts, ka valdības vadītājam par jauno ministru būtu jāizvēlas cilvēks, kurš patiesi ir ieinteresēts vides un pašvaldību problēmu risināšanā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide