Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Kaspars Zemītis

Uz instrumentu neapvainojas

Ģitārists Kaspars Zemītis atzīst, ka viņam ir svarīgi ierasties laikā – īpaši uz mēģinājumiem ar Abonementu orķestri. Tajā Kaspars joprojām saspēlējas ar saviem senākajiem cīņu biedriem no leģendārās grupas Time After Time – taustiņinstrumentālistu Kārli Lāci un saksofonistu Gintu Pabērzu. Šajā kolektīvā pat piecas minūtes kavēt neesot pieņemts. Tāpēc arī pirms tikšanās ar SestDienu viņš brīdina par kavēšanos, kaut aizķēries vien pāris minūšu un jau nāk ar ģitāru sudrabotā futrālī pār plecu. Izskrējis rīta krosu pa Anniņmuižas mežu, viņš vēl stāsta, ka varbūt drīz tur varēšot arī slēpot, ja netālajā trasē sapūtīs pietiekami daudz sniega.

Kaspars Zemītis uzrakstījis Mesu korim Latvija un ģitārai

"Šodien garīguma nav daudz. Mēs visi skrienam nopelnīt naudu, un tad, kad kāds sāk meklēt garīgumu, tas bieži vien tiek aizstāts ar intelektu. Tā ir milzu problēma: cilvēki garīgumu aizstāj ar zināšanām, tāpat kā viņi mēdz aizstāt mīlestību un draudzību ar citām lietām." Šāds - visai neglaimojošs - ir ģitārista Kaspara Zemīša vērojums par dzīvi un sabiedrību mūsdienu pasaulē.

30.aprīlī Rīgas Domā - Kaspars Zemītis ar koncertprogrammu Eklektika

30.aprīlī plkst.19.00 Doma katedrālē uzstāsies akustiskās ģitāras meistars Kaspars Zemītis ar unikālu koncertprogrammu Eklektika. Koncerta īpašie viesi – Valsts Akadēmiskais koris Latvija, diriģenta Māra Sirmā vadībā, _Sinfonietta Rīga _stīgu kvartets, kā arī Renārs Kaupers.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide