Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +11 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Kinolektorijs

Kinolektoriju Tas, ko tu nedrīksti nezināt atklās divas čehu filmas

Kinolektoriju Tas, ko tu nedrīksti nezināt VIII. Kino un citas mākslas 21. martā plkst. 19 kinoteātrī _Splendid Palace _atklās kino un komiksu mākslas dubultseanss ar čehu filmām Kurš grib nogalināt Džesiju? un Ar četrām slepkavībām pietiks, dārgumiņ.21. marta lektorijā tiks demonstrētas divas izcilas čehu komēdijas – 1966.

Lektorijā Tas, ko tu nedrīksti nezināt - izcilas Eiropas un Amerikas filmas

No 21. marta līdz 9. maijam kinoteātrī _Splendid Palace _norisināsies Rīgas Kino muzeja rīkotais kinolektorijs _Tas, ko tu nedrīksti nezināt VIII. Kino un citas mākslas.Lektorijā Tas, ko tu nedrīksti nezināt VIII. Kino un citas mākslas_ tiks izrādītas izcilas Eiropas un Amerikas arthouse filmas. Karavadžo, Tilda Svintone, Vims Venderss, Deniss Hopers, Pols Gogēns, Džeina Eira, Maikls Fasbenders, Mia Vasikovska, čehu kino kulta klasika – to un vēl vairāk piedāvā kinolektorijs _Tas, ko tu nedrīksti nezināt.

Rīgas Kino muzejā notiks kinolektorijs Otrā maiņa

Rīgas Kino muzejs turpina jauno lektorija ciklu Otrā maiņa, kas veidots kā platforma jaunajiem un topošajiem pētniekiem, kas pārstāv jauno paaudzi un dažādas disciplīnas mākslas un kultūras teorijā, nāk ar pretenciozu un atvērtu attieksmi pret kino.Lekcijas notiks 17. novembrī, 8. un 15. decembrī plkst.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide