Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Koncertzāle Cēsis

Ar ambientās un elektroniskās mūzikas programmu sestdien sākas festivāls Čello Cēsis

Sestdien, 18. septembrī, Koncertzālē Cēsis ar ambientās un elektroniskās mūzikas programmu iesāksies 7. starptautiskais festivāls Čello Cēsis. Šogad klausītājiem būs iespēja baudīt festivālam īpaši veidotas programmas plašā muzikālo žanru spektrā, pulcējot mūziķus no Argentīnas, Lielbritānijas, Itālijas, Polijas, Krievijas, Zviedrijas un, protams, Latvijas.

Pētera Vaska mūzikas festivāls Cēsīs notiks septembrī

Svētdien, 6. septembrī, koncertzālē Cēsis notiks tradicionāli pavasarī gaidītais Pētera Vaska mūzikas aprīlis. Daudzveidīgajā mākslas programmā būs iespēja noskatīties filmu ar Pētera Vaska mūziku, būt klātesošam gleznotāja Arija Skrides izstādes atklāšanā un sarunā par mākslu un mūziku ar pašu komponistu, bet vakara izskaņā baudīt Pētera Vaska un viņa domubiedru - komponistu mūziku koncertprogrammā Vox Amoris ar izcilo latviešu vijolnieci Baibu Skridi, pianistu Vestardu Šimku un kamerorķestri Sinfonietta Rīga tā mākslinieciskā vadītāja Normunda Šnē vadībā, informēja festivāla rīkotāji.

Koncertzālē Cēsis uzstāsies Gidons Krēmers un Kremerata Baltica

Sestdien, 13. jūnijā, pēc trīs mēnešu pārtraukuma ar pirmajiem teju 100 klausītājiem koncertzālē Cēsīs notiks pirmais dzīvais akustiskais koncerts – Viva la musica!, informēja koncertzāles Cēsis mākslinieciskā vadītāja Inese Zagorska.

Koncertzālē Cēsis atsāks rādīt kino

No ceturtdienas, 28. maija, pēc divu mēnešu pārtraukuma Koncertzālē Cēsis darbu atsāks Kino Cēsis. Ekskluzīvos seansos tiks izrādītas gan multfilmas pašiem mazākajiem skatītājiem, gan filmas labas izklaides cienītājiem, gan kas īpašs kino gardēžiem. Apmeklētāju skaits seansos būs ierobežots līdz 25 cilvēkiem, informēja koncertzāles pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide