Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Koncertzāle Latvija

Koncertzālē Latvija notiks ērģeļmūzikas un mēmā kino vakars

Turpinot pērn aizsākto tradīciju, 31. oktobrī jeb Visu svēto dienā Ventspilī, koncertzālē Latvija notiks ērģeļmūzikas un mēmā kino vakars. Tajā britu ērģelnieks Ričards Hils veidos oriģinālu skaņu celiņu šausmu kino klasikai – režisora Roberta Vīnes 1920. gadā uzņemtajai filmai Doktora Kaligari kabinets, informēja koncertzāles pārstāvji.

Viens – jauna klausīšanās pieredze. Ventspils koncertzāle Latvija gada jubileju svin ar izdomu

Pagājušajā vasarā ar diviem krāšņiem simfoniskajiem koncertiem un ērģelnieces Ivetas Apkalnas solokoncertu tika atklāta Ventspils jaunā koncertzāle Latvija. Šovasar pirmo jubileju koncertzāle atzīmēs ar īpašiem koncertiem performancēm, kas notiks trīs dienas – no 24. līdz 26. jūlijam. Koncerta performances Viens radošās koncepcijas autori ir Krista un Reinis Dzudzilo.

Mainīts Hania Rani koncerta norises laiks

Koncertzāle Latvija informē, ka 30. jūlijā plānotais poļu pianistes Hania Rani koncerts tiek pārcelts un notiks 1. augustā plkst. 17 un 21.

Vasaras darbi koncertzālē Latvija. Reinis Zariņš, Vestards Šimkus un Endless Roar – klātienē

Pianists Reinis Zariņš, kā arī pianists un komponists Vestards Šimkus kopā ar muzikālo apvienību Endless Roar, kuru veido saksofonists Arvīds Kazlausks, Latvijā dzīvojošais amerikāņu multimākslinieks Džekins Pusons un kontrabasists Staņislavs Judins, kāps uz skatuves "kovidlaika" pirmajā publiskajā koncertā Ventspilī, koncertzālē Latvija 20. jūnijā plkst. 19. Šim notikumam dots nosaukums Vasaras darbi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide