Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Koncertzāle Latvija

Viens – jauna klausīšanās pieredze. Ventspils koncertzāle Latvija gada jubileju svin ar izdomu

Pagājušajā vasarā ar diviem krāšņiem simfoniskajiem koncertiem un ērģelnieces Ivetas Apkalnas solokoncertu tika atklāta Ventspils jaunā koncertzāle Latvija. Šovasar pirmo jubileju koncertzāle atzīmēs ar īpašiem koncertiem performancēm, kas notiks trīs dienas – no 24. līdz 26. jūlijam. Koncerta performances Viens radošās koncepcijas autori ir Krista un Reinis Dzudzilo.

Mainīts Hania Rani koncerta norises laiks

Koncertzāle Latvija informē, ka 30. jūlijā plānotais poļu pianistes Hania Rani koncerts tiek pārcelts un notiks 1. augustā plkst. 17 un 21.

Vasaras darbi koncertzālē Latvija. Reinis Zariņš, Vestards Šimkus un Endless Roar – klātienē

Pianists Reinis Zariņš, kā arī pianists un komponists Vestards Šimkus kopā ar muzikālo apvienību Endless Roar, kuru veido saksofonists Arvīds Kazlausks, Latvijā dzīvojošais amerikāņu multimākslinieks Džekins Pusons un kontrabasists Staņislavs Judins, kāps uz skatuves "kovidlaika" pirmajā publiskajā koncertā Ventspilī, koncertzālē Latvija 20. jūnijā plkst. 19. Šim notikumam dots nosaukums Vasaras darbi.

Koncerts bez cilvēkiem ar Gregora Švellenbaha klaviermūzikas performanci

Svētdien, 7. jūnijā, plkst. 21 gan ventspilniekiem, gan koncertzāles Latvija sociālā tīkla Facebook sekotājiem būs iespēja piedzīvot klaviermūzikas performanci, ko īpaši interaktīvajai instalācijai Koncerts bez cilvēkiem uz Dāvida Kļaviņa instrumenta 470i būs sagatavojis vācu komponists, aranžētājs un izpildītājmākslinieks Gregors Švellenbahs, informēja SIA Kurzemes filharmonija pārstāve Antra Lācberga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide