Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kosmētika

Kosmētika Dzintars ātri atgūst tirgu

Par kādreizējās Latvijas kosmētikas nozares ikonas Dzintars atdzimšanu, atjaunotā uzņēmuma piedāvājumu un nākotnes plāniem Rolanda Pētersona saruna ar H. A. Brieger ražošanas direktori Sņežanu Geijeri.

Atdzimst Dzintars. Uzsvars uz dabiskumu un pieejamību

Mums liels darbs priekšā, taču visi esam ļoti gandarīti par to, ka mums ir iespēja to visu darīt tādā uzņēmumā kā Dzintars. Mums visiem ir degsme, dzirkstele acīs, mēs esam pārliecināti, ka viss izdosies, – intervijā Romānam Meļņikam apliecina Dzintara kosmētikas ražotnes H. A. Brieger vadītāja un līdzīpašniece Anastasija Udalova.

Vegāniem draudzīgi. Saruna ar kosmētikas Vegan Fox radītāju

"Es neaicinu nevienu kļūt par vegānu, neaizliedzu nevienam ēst gaļu. Ar savu darbu vēlos parādīt to, ka varam lietot kosmētikas produktus, kas nedara pāri ne videi, ne dzīvniekiem," saka zīmola Vegan Fox īpašniece Maija Rieksta-Riekstiņa.

Dienas padoms: Neej gulēt ar kosmētiku!

Viena no visbiežākajām kļūdām ikdienas skaistumkopšanas rituālos ir dekoratīvās kosmētikas nenotīrīšana pirms iešanas gulēt.

Dari pats: Dabiska lūpu balzama izveide

Ziemā, kad ārā auksti, bet telpās – centrālapkures sausināts gaiss, par sevi liek manīt ādas problēmas: uz sejas mēdz parādīties sarkani, sausi plankumi, plaisāt un lobīties āda uz lūpām. Ja negribas pirkt rūpnieciski ražotu lūpu balzamu, kas palīdzēs risināt nepatīkamo problēmu, itin viegli iespējams veselīgu un smaržīgu balzamu izgatavot pašiem.

Kad tu esi tāds, kāds esi!

Kurā vecumā pārstāt raizēties par krunkām? Jebkurā! Nekad. Bet labāk, ja krunciņas vairo smaidi un prieks, nevis gadu skaits. Tāda noskaņa valda biedrības Rīgas aktīvo senioru alianse RASA telpās gada nogalē, kad seniores te sapulcējušās, lai ļautos palutināšanai. Sadarbībā ar Starptautisko Cidesco Rīgas kosmētikas skolu te notiek skaistumkopšanas kūre.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide