Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Krāpnieki

Banku klientus brīdina par krāpnieku izsūtītiem e-pastiem

Finanšu nozares asociācija brīdina par pikšķerēšanas mēģinājumiem nolūkā izkrāpt finanšu līdzekļus. Kopš aizvadītās piektdienas, 27. septembra, vairāki iedzīvotāji, tostarp SEB bankas klienti, savos e-pastos saņēmuši krāpnieciska rakstura ziņu ar aicinājumu pārbaudīt savu bankas kontu. Kā ziņojuma sūtītājs norādīta SEB banka, tādēļ asociācija vērš uzmanību, ka bankas šāda veida paziņojumus klientiem nav sūtījušas.

Pabeigta izmeklēšana lietā par 14 sieviešu apkrāpšanu

Jūlijā Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP) pabeidza izmeklēšanu lietā par 14 sieviešu apkrāpšanu. Pirmstiesas izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka aizdomās turētais vīrietis vairāku gadu garumā mantkārīgā nolūkā no interneta portālos iepazītām jaunām sievietēm, izmantojot viņu uzticību, bija izkrāpis naudu. Rezultātā cietušajām nodarīts morālais un materiālais kaitējums kopumā 163 000 eiro apmērā, portālu Diena.lv informē VP pārstāve Gita Gžibovska.

Negodprātīga kasiere iepērkas ar klientes aizmirstu karti

Valsts policijā (VP) saņemta informācija par to, ka Liepājā kāda veikala kasiere, izmantojot klientes aizmirsto kredītkarti, izdarījusi ar to divus pirkumus, aģentūru LETA informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova. Sieviete tika aizturēta un VP par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

VBTAI aicina uzmanīties no inspekcijas viltus pārstāvjiem

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) rīcībā nonākusi informācija par vairākiem gadījumiem, kad pie kādas ģimenes Saldus novadā ieradušās personas, kas, uzdodoties par inspekcijas darbiniekiem, vēlējušās veikt ģimenes dzīves apstākļu pārbaudi, informē VBTAI.

Liepājnieks apjūk un pārskaita krāpniekiem 6000 eiro

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē ir saņemti vairāki zvani un viens iesniegums par to, ka nepazīstamas personas cenšas piekļūt iedzīvotāju bankas datiem, tādējādi iegūstot finanšu līdzekļus. Diemžēl vienā gadījumā zvanītājam tas arī ir izdevies – vīrietis ir nosaucis savus bankas datus un Smart-ID aplikācijā apstiprinājis pārskaitījumu, kā rezultātā no viņa bankas konta tika noskaitīti seši tūkstoši eiro.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide