Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Krāpnieki

Romantiskā krāpšana sociālajos medijos: izplatīta arī Latvijā

Nemainīgi plaši izplatīta ir krāpniecība, kas saistīta ar romantisku attiecību veidošanu internetā. Turklāt nav aktīvi jāmeklē jaunas attiecības iepazīšanās portālos vai izmantojot iepazīšanās lietotnes, jo pastāv liela iespēja ar iepazīties kāriem krāpniekiem sastapties Facebook vai Instagram. Lai iekarotu upura sirdi, tiek izmantoti pievilcīgi fotoattēli, pārliecinoši profili un emocijām bagāti stāsti, kuru mērķis ir manipulēt ar upura emocijām un uzticēšanos.

Mūsu lētticība – blēžu trumpis

Finanšu krāpniecība ir notikusi visos laikos. Patlaban, kad lietojam galvenokārt bezskaidru naudu, ir mainījušās krāpnieku metodes.

SPRK: Numerācijas krāpniecība ir aktuāla tēma praktiski visā Eiropā

Numerācijas krāpniecība ir aktuāla tēma praktiski visā Eiropā, un katra valsts meklē risinājumus, lai aizsargātu iedzīvotājus un komersantus, aģentūrai LETA sacīja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) Elektronisko sakaru un pasta departamenta direktors Ivars Tauniņš.

Krāpnieki Netflix vārdā izsūta viltus SMS

Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija Cert.lv aicina iedzīvotājus uzmanīties no krāpniekiem, kas izliekas par Netflix, un pēdējās nedēļas laikā aktīvi izsūta viltus SMS ar aicinājumu apstiprināt savus maksājuma datus, liecina Cert.lv paziņojums sociālajos tīklos.

Igaunijā aizdomās par krāpniecību tur tiešsaistes platformu ziedojumu Ukrainai vākšanai

Igaunijas Policijas un robežsardzes departamentam ir aizdomas par krāpniecību īpaši lielā apmērā, ko nevalstiskā organizācija Infograafika ja Ergonoomika Instituut (Inforgrafikas un ekonomikas institūts) un tā vienīgais valdes loceklis Anrī Laupmā veicis ziedojumu Ukrainai vākšanas platformā Toeta.me, vēsta portāls Rus.Postimees.ee.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide