Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Krimas aneksija

Nekā personīga: Par Krimas tilta projektēšanu ES un ASV sankciju sarakstos iekļauta firma izstrādā pārvadu Rīgā

Lai sodītu Krieviju par Krimas okupāciju un kara darbības nepārtraukšanu Austrumukrainā, Eiropas Savienība, ASV un citas rietumvalstis noteica sankcijas pret daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī uzņēmumiem, kas saistīti ar Krievijai svarīgām nozarēm - finanšu operācijām, aizsardzību un enerģētiku. Sankcijas vērstas arī pret uzņēmumiem, kas projektēja un būvēja vienu no Krievijas propagandas simboliem - tiltu, kas savieno Krieviju ar Krimu. Tomēr iekļaušana sankciju sarakstos nav šķērslis, lai Rīgas dome turpinātu sadarbību ar firmu, kas projektējusi Krimas tiltu. Šis Krievijas uzņēmums šobrīd piedalās apjomīga jauna satiksmes pārvada sagatavošanā Rīgā.

Igaunijā "krata" tūroperatorus par braucienu organizēšanu uz anektēto Krimu

Igaunijas Drošības policija šonedēļ veikusi kratīšanu piecās tūrisma firmās, jo tās piedāvā braucienus uz Krievijas okupēto Krimas pussalu, tādējādi pārkāpjot Eiropas Savienības (ES) noteikto aizliegumu sniegt tūrisma pakalpojumus Krimā, ziņo Igaunijas sabiedriskā raidorganizācija ERR.

Salvīni pauž atbalstu Krievijai Krimas aneksijas jautājumā

Itālijas iekšlietu ministrs Mateo Salvīni, atkāpjoties no Eiropas Savienības (ES) oficiālās pozīcijas, piektdien paziņojis, ka viņš nesaskata nekādu problēmu Krievijas īstenotajā Krimas pussalas aneksijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide