Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Krišjāņa Barona iela

Ušakovs par Barona ielas epopeju: Ļoti pamācoši visiem

Krišjāņa Barona ielas remontdarbu process un ar to saistītās nebūšanas bijusi laba mācība visiem iesaistītajiem, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma atzina Rīgas mērs Nils Ušakovs (Saskaņa).

Ar jaunu bruģi par maz

Atdalījies un izdrupis bruģis pie tramvaja sliedēm, izskalojumi, sabojātas apmales un citas nebūšanas – ar tām Krišjāņa Barona ielā būvniekiem jātiek galā līdz maija vidum. Var gadīties, ka ar to pietiks, lai ielu beidzot nodotu ekspluatācijā un būvdarbu veicējam izmaksātu visu līgumā paredzēto summu, tomēr par to vēl par agru runāt, un nepilnības tiek labotas par būvkompāniju līdzekļiem.

de facto: RD Satiksmes departaments piešķir prēmiju arī Barona ielas lietā apsūdzētajam

Krišjāņa Barona ielas krimināllietā apsūdzētais Jānis Sprinģis ir ne vien saglabājis Būvdarbu vadības nodaļas vadītāja vietnieka amatu Rīgas domes Satiksmes departamentā (RDSD), bet arī saņēmis prēmiju par labo darbu pagājušajā gadā. Departamenta direktors Emīls Jakrins Latvijas Televīzijas raidījumam de facto skaidro, ka viņam neesot pamata apšaubīt Sprinģa godaprātu, jo darbinieks tagad esot pārdomājis visu savu dzīvi, bet prēmiju nopelnījis par smago darbu saistībā ar Rīgas ielu remontiem pērnvasar.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide