Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā 0 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Krišjāņa Barona iela

FOTO: Dome interesentiem ļaušot rūpēties par Barona ielas puķu podiem

Ņemot vērā lielo iedzīvotāju interesi, Rīgas domes Mājokļu un vides departaments ir gatavs ar interesentiem noslēgt vienošanos par Krišjāņa Barona ielas puķu podu apsaimniekošanu, aģentūrai LETA pastāstīja departamenta direktora vietniece un Tiesiskā nodrošinājuma pārvaldes priekšniece Kristīne Ermansone.

Ušakovs par Barona ielas epopeju: Ļoti pamācoši visiem

Krišjāņa Barona ielas remontdarbu process un ar to saistītās nebūšanas bijusi laba mācība visiem iesaistītajiem, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma atzina Rīgas mērs Nils Ušakovs (Saskaņa).

Ar jaunu bruģi par maz

Atdalījies un izdrupis bruģis pie tramvaja sliedēm, izskalojumi, sabojātas apmales un citas nebūšanas – ar tām Krišjāņa Barona ielā būvniekiem jātiek galā līdz maija vidum. Var gadīties, ka ar to pietiks, lai ielu beidzot nodotu ekspluatācijā un būvdarbu veicējam izmaksātu visu līgumā paredzēto summu, tomēr par to vēl par agru runāt, un nepilnības tiek labotas par būvkompāniju līdzekļiem.

de facto: RD Satiksmes departaments piešķir prēmiju arī Barona ielas lietā apsūdzētajam

Krišjāņa Barona ielas krimināllietā apsūdzētais Jānis Sprinģis ir ne vien saglabājis Būvdarbu vadības nodaļas vadītāja vietnieka amatu Rīgas domes Satiksmes departamentā (RDSD), bet arī saņēmis prēmiju par labo darbu pagājušajā gadā. Departamenta direktors Emīls Jakrins Latvijas Televīzijas raidījumam de facto skaidro, ka viņam neesot pamata apšaubīt Sprinģa godaprātu, jo darbinieks tagad esot pārdomājis visu savu dzīvi, bet prēmiju nopelnījis par smago darbu saistībā ar Rīgas ielu remontiem pērnvasar.

Binders nepiekrīt KNAB izteiktajiem pārmetumiem saistībā ar Barona ielu

Ceļu būves firma Binders ir informēta par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) lūgumu prokuroram piemērot pret uzņēmumu piespiedu ietekmēšanas līdzekļus saistībā ar Rīgā, Barona ielā, veiktajiem būvdarbiem, taču uzņēmums kategoriski nepiekrīt izvirzītajiem pārmetumiem, aģentūrai LETA sacīja Binders pārstāve Vita Noriņa.

Drīz pārbaudīs Barona ielu

Iesēdumi ielas segumā, salūzuši un sadrupuši bruģakmeņi – tāda aina paveras šajā pavasarī, ejot pa pagājušajā gadā remontēto Krišjāņa Barona ielu. Iela gan joprojām nav pieņemta ekspluatācijā, bet būvnieki sola labot tos defektus, kas radušies viņu vainas dēļ, tādējādi faktiski pieļaujot strīda situācijas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide