Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kuģīši

Kravas paliek pie savējiem

Kravu apgrozījums Krievijas jūras ostās 2017. gadā pieaudzis par 9%, salīdzinot ar 2016. gadu, un sasniedzis 786,97 miljonus tonnu, vēsta Krievijas Jūras ostu asociācija. 606,5 miljonus tonnu (+6,9%) veido eksporta kravas, 36,1 miljonu tonnu (+14,2%) – imports, 86 miljoni tonnu (+19,5%) ir kabotāžas kravas (iekšzemes kravu pārvadājumi), bet 58,2 miljoni tonnu (+14%) – tranzīta kravas. Krievijas amatpersonas prognozē, ka šogad turpināsies kravu apgrozījuma pieaugums, kopējam rādītājam pārsniedzot 800 miljonus tonnu. Apgrozījuma pieaugums, pat pēc vispieticīgākajām prognozēm, gaidāms vismaz 5% apmērā.

Atpūtas kuģīšu biznesam Rīgā neziņa par nākamo sezonu

Tuvojoties atpūtas un kanālu kuģīšu biznesa sezonas noslēgumam, kad vajadzētu sākt plānot aktivitātes nākamajai sezonai, vēl nav zināms, vai un kad tā varētu sākties, intervijā aģentūrai LETA teica vairāku kanāla kuģīšu un atpūtas kuģa Vecrīga pārvaldošā uzņēmuma SIA Jaunā Vecrīga īpašnieki Jānis Uvarovs un Māris Klaužs.

Rīgas kanāla koka kuģīši atklāj sezonu

Ceturtdien, 12.aprīlī, vairāki Rīgas kanāla koka kuģīši Darling, Laima,_ Rebeka un Maria_ atklās sezonu, lai visu vasaru priecētu Rīgas iedzīvotājus un tūristus, portālu Diena.lv informēja Evija Eihvalde.

Uz kuģīšiem Daugavā tirgo nelegālu alkoholu

Trešdien, veicot astoņu upju kuģīšu pārbaudi Rīgas centrā, Valsts policijas darbinieki uz diviem kuģīšiem Daugavā atraduši alkohola pudeles bez akcīzes markām, portālu _Diena.l_v informēja Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide