Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Kūlas ugunsgrēki

Ceturtdien dzēsti 20 kūlas ugunsgrēki

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 20 kūlas ugunsgrēki, kas ir par 13 mazāk nekā diennakti iepriekš, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā operatīvā informācija.

Piektdien Latvijā reģistrēti 29 kūlas ugunsgrēki

Piektdien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) reģistrēts 51 izsaukums uz ugunsgrēkiem, no kuriem vairums jeb 29 bijuši uz kūlas ugunsgrēkiem, aģentūru LETA informēja VUGD.

Trešdien dzēsts 51 kūlas ugunsgrēks

Trešdien Latvijā dzēsts 51 kūlas ugunsgrēks, kas ir šosezon lielākais vienā diennaktī reģistrēto kūlas degšanas gadījumu skaits, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotie dati.

Sestdien dzēsti trīs kūlas ugunsgrēki

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti trīs pērnās zāles ugunsgrēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija

Aizvadītajā diennaktī dzēsti trīs kūlas ugunsgrēki

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji dzēsa trīs kūlas ugunsgrēkus - Jēkabpilī sausā zāle dega 1000 kvadrātmetru platībā, Jelgavā - 300 kvadrātmetru platībā un Dobelē – 600 kvadrātmetru platībā, portālu Diena informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsdzēsēji dzēsuši pirmo kūlas ugunsgrēku

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 13 ugunsgrēki, bet pavasarīgu laika apstākļu dēļ ugunsdzēsējiem bija jādzēš pirmais pērnās zāles ugunsgrēks šogad, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.

Pagājušajā diennaktī dzēsti 14 ugunsgrēki

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 14 ugunsgrēki, no tiem divi bija kūlas ugunsgrēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija. Līdz ar to šogad valstī reģistrēti jau 2758 sausās zāles degšanas gadījumi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide