Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Svētdiena, 14. aprīlis
Strauja, Gudrīte

Latgales vēstniecība Gors

Foto: Gorā atklāta Jāņa Gleizda simtgadei veltīta izstāde GAISMĀ. punkts

No 9. aprīļa līdz 19. maijam Latgales vēstniecības Gors mākslas galerijā un pirmā stāva semināru telpā tiks eksponēta fotomākslinieka Jāņa Gleizda simtgadei veltīta izstāde GAISMĀ. punkts. Izstāde sastāv no Jāņa Gleizda aktu fotogrāfiju reprodukcijām, kā arī no konkursa melnbaltajā fotogrāfijā Jāņa Gleizda balva fotogrāfijā 2024 finālistu darbiem.

FOTO: Izskanējis festivāls LNSO vasarnīca

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latgales vēstniecībā GORS izskanēja Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) devītais festivāls LNSO vasarnīca .

Uz Latgales vēstniecības GORS skatuves pirmo reizi kāps somu diriģents Tarmo Peltokoski

Šī gada 19. un 20. augustā muzykys festivals saimei i draugim (mūzikas festivāls ģimenei un draugiem) LNSO vasarnīca ceturto reizi atgriežas pilsētā Latgales sirdī – Rēzeknē. Pirmo reizi uz Latgales vēstniecības GORS skatuves kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri (LNSO) uzstāsies LNSO mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Tarmo Peltokoski

Varēju tikai iegūt un darīt

"Ja gribi stiprināt valsti, stiprini kultūru!" saka Latgales vēstniecības Gors vadītāja Diāna Zirniņa (42). Viņa par to pārliecinājusies, vadot šo koncertnamu, kas pirms desmit gadiem vēra durvis kā pati pirmā reģionālā koncertzāle Latvijā.

Latgales vēstniecības Gors jubilejā izskanēs koncertuzvedums Ziedonis

Sestdien, 20. maijā, plkst. 18.00 svinot Latgales vēstniecības Gors 10 gadu jubileju un dzejnieka Imanta Ziedoņa 90. dzimšanas dienu, Latvijas Radio koris un diriģents Sigvards Kļava aicina baudīt koncertuzvedumu Ziedonis, kas jau pirms 10 gadiem iekaroja klausītāju sirdis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide