Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Latgales vēstniecība Gors

Ar Nastavševa Lēnajām dejām atklās Gors Jumta terases sezonu

Piektdien, 20. jūlijā, ar Vladislava Nastavševa un grupas Ezeri programmu Lēnās dejas tiks atklāta Latgales vēstniecības Gors Jumta terases vasaras sezona, kas turpināsies ar astoņiem kino un mūzikas vakariem jūlijā un augustā, informēja Gors pārstāve Edīte Husare.

Auļi un Tautumeitas nodod klausītāju vērtējumam jaunā albuma dziesmu Aulejas klezmers

Sestdien, 26. augustā, Latgales vēstniecībā GORS notiks bungu un dūdu grupas Auļi un etno mūzikas grupas Tautumeitas koncerts. Gaidot sestdienas koncertu, abu grupu apvienība piedāvā iepazīties ar vēl vienu jaunā albuma Lai māsiņa rotājās! dziesmu – Aulejas klezmers, kurā savijusies latgaliešu un ebreju tautas mūzika.

Ar uzvedumu par Franci Trasunu atzīmēs Latgales kongresa simtgadi

Latgales vēstniecībā Gors, 27. aprīlī, iezīmējot Latgales kongresa simtgades atceri un Latvijas valsts simtgadi, tiks izrādīts atjaunotais literāri muzikālais uzvedums Francis, kas veltīts garīdzniekam, literātam, valstsvīram un sabiedriskajam darbiniekam Francim Trasunam, informēja pasākuma pārstāve Edīte Husare.

Pētera Vaska jaundarbs īstajās rokās

Ar šī gada jubilāra, starptautiski visatpazīstamākā komponista Pētera Vaska, Alta koncerta pirmatskaņojumu divos koncertos – 21. oktobrī Lielajā ģildē un 22. oktobrī Latgales vēstniecībā Gors – izskanēs Rudens kamermūzikas festivāls.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide